Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Aurora Engelsrufer dla kobiet

Aurora Engelsrufer dla kobiet

Aurora marki Engelsrufer to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Aurora został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są mandarynka i zielone jabłko; nutą serca jest konwalia; nutami bazy są cedr i piżmo.

Mandarynka Zielone Jabłko

Konwalia

Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aurora by Engelsrufer.

Aurora Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Engelsrufer Aurora, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Engelsrufer Aurora, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aurora marki Engelsrufer. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aurora marki Engelsrufer reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Divine Divine Max Mara Max Mara Carolina Herrera 212 ID Parfums Ame Toscane Alviero Martini 1a Classe Woman The Body Shop White Musk Esteban Patchouli Eau Jeune Eau Jeune Double Je Ramon Molvizar Precious Molinard Lavande Brut Parfums Prestige Straw Hat Ulric de Varens Lily Prune Musk Patchouli