Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Aurora Engelsrufer dla kobiet

Aurora Engelsrufer dla kobiet

Aurora marki Engelsrufer to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Aurora został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są mandarynka i zielone jabłko; nutą serca jest konwalia; nutami bazy są cedr i piżmo.

Mandarynka Zielone Jabłko

Konwalia

Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aurora by Engelsrufer.

Aurora Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Engelsrufer Aurora, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Engelsrufer Aurora, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aurora marki Engelsrufer. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aurora marki Engelsrufer reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Angel Schlesser Angel Schlesser Essential Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Pierre de Lune Abinoam Corazon Jil Sander Style Christian Dior Dior Me, Dior Me Not Laura Biagiotti Donna Baldinini Baldinini Les Nereides Musc de Samarkand Jean-Louis Scherrer Miss Scherrer Tom Ford White Musk Collection White Suede Oriflame Volare I Profumi di Firenze Dolceamaro