Marki » D E » orientalno - fougere « Grupy

Poete de Carmel En Voyage Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Poete de Carmel En Voyage Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Poete de Carmel En Voyage Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Poete de Carmel En Voyage Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Poete de Carmel En Voyage Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Poete de Carmel En Voyage Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Poete de Carmel marki En Voyage Perfumes to orientalno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Shelley Waddington. Nutami głowy są lawenda, petitgrain, cytryna amalfi, mandarynka i tymianek; nutami serca są irys, jaśmin, paczula, herbata i konwalia; nutami bazy są wetyweria, piżmo, mech dębowy i ambra.

Lawenda Petitgrain Cytryna Amalfi Mandarynka Tymianek

Irys Jaśmin Paczula Herbata Konwalia

Wetyweria Piżmo Mech dębowy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Poete de Carmel by En Voyage Perfumes.

Poete de Carmel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum En Voyage Perfumes Poete de Carmel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu En Voyage Perfumes Poete de Carmel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Poete de Carmel marki En Voyage Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Poete de Carmel marki En Voyage Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Police Wings Pour Homme Gap Lavander Tea No.362 Armand Basi Silver Nature Montale Sliver Aoud Gres Cabaret Pour Homme Arrogance Arrogance Uomo Grossmith Phul - Nana Jacques Bogart Arabian Nights Chevignon Forever Mine Into The Legend for Men Adolfo Dominguez U Black Hombre Yves Saint Laurent La Nuit de L`Homme Le Parfum Azzaro Azzaro pour Homme Elixir Bois Precieux