Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Havane pour Homme En Voyage Perfumes dla mężczyzn

Havane pour Homme En Voyage Perfumes dla mężczyzn

Havane pour Homme En Voyage Perfumes dla mężczyzn Zdjęcia Havane pour Homme En Voyage Perfumes dla mężczyzn Zdjęcia Havane pour Homme En Voyage Perfumes dla mężczyzn Zdjęcia

Havane pour Homme marki En Voyage Perfumes to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Shelley Waddington. Nutami głowy są bergamotka, lima i mięta; nutami serca są petitgrain, herbata, fiołek i jodła; nutami bazy są cedr virginia, fasolka tonka, wanilia, tytoń, skóra i rum.

Bergamotka Lima Mięta

Petitgrain Herbata Fiołek Jodła

Cedr Virginia Fasolka tonka Wanilia Tytoń Skóra Rum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Havane pour Homme by En Voyage Perfumes.

Havane pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum En Voyage Perfumes Havane pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu En Voyage Perfumes Havane pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Havane pour Homme marki En Voyage Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Havane pour Homme marki En Voyage Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Giorgio Armani Emporio Armani Lui Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Guerlain Eau de Cologne du 68 Aveda Aveda Men Pure-formance Aroma Spray Compagnia Delle Indie Colognia Tommy Hilfiger Tommy Kenzo Power Cologne Gendarme Gendarme Green Tocca Bianca Melange Perfume Melange Solid Perfume Green & Citrus Cale Fragranze d’Autore Tepidarium Clarins Eau Dynamisante Collector Heart Edition 2010