Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Havane pour Homme En Voyage Perfumes dla mężczyzn

Havane pour Homme En Voyage Perfumes dla mężczyzn

Havane pour Homme En Voyage Perfumes dla mężczyzn Zdjęcia Havane pour Homme En Voyage Perfumes dla mężczyzn Zdjęcia Havane pour Homme En Voyage Perfumes dla mężczyzn Zdjęcia

Havane pour Homme marki En Voyage Perfumes to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Shelley Waddington. Nutami głowy są bergamotka, lima i mięta; nutami serca są petitgrain, herbata, fiołek i jodła; nutami bazy są cedr virginia, fasolka tonka, wanilia, tytoń, skóra i rum.

Bergamotka Lima Mięta

Petitgrain Herbata Fiołek Jodła

Cedr Virginia Fasolka tonka Wanilia Tytoń Skóra Rum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Havane pour Homme by En Voyage Perfumes.

Havane pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum En Voyage Perfumes Havane pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu En Voyage Perfumes Havane pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Havane pour Homme marki En Voyage Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Havane pour Homme marki En Voyage Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Cartier Eau de Cartier Giorgio Armani Emporio Armani Lui Thierry Mugler Mugler Cologne Ayala Moriel Arsenal Avon Full Speed Victoria`s Secret Very Sexy for Him Nicolai Parfumeur Createur Cologne Cedrat Giorgio Armani Armani Prive Oranger Alhambra Xerjoff Fiore d`Ulivo Atelier Flou Eau d`Aviateur April Aromatics Solar Plexus Chakra Oil Nicolai Parfumeur Createur Balle de Match