Marki » D E » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Carmel de Ville En Voyage Perfumes dla kobiet

Carmel de Ville En Voyage Perfumes dla kobiet

Carmel de Ville En Voyage Perfumes dla kobiet Zdjęcia Carmel de Ville En Voyage Perfumes dla kobiet Zdjęcia Carmel de Ville En Voyage Perfumes dla kobiet Zdjęcia Carmel de Ville En Voyage Perfumes dla kobiet Zdjęcia

Carmel de Ville marki En Voyage Perfumes to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Shelley Waddington. Nutami głowy są mandarynka, nuty owocowe i marmolada; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, hiacynt, głóg, lilia, narcyz, róża, jaśmin, aksamitka, heliotrop, mimoza i rabarbar; nutami bazy są paczula, cedr virginia, wanilia, tytoń, meksykańska czekolada, karmel, Żywica, ambra, wetyweria, olibanum i drzewo sandałowe.

Mandarynka Nuty owocowe Marmolada

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Hiacynt Głóg Lilia Narcyz Róża Jaśmin Aksamitka Heliotrop Mimoza Rabarbar

Paczula Cedr Virginia Wanilia Tytoń Meksykańska czekolada Karmel Żywica Ambra Wetyweria Olibanum Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Carmel de Ville by En Voyage Perfumes.

Carmel de Ville Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum En Voyage Perfumes Carmel de Ville, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu En Voyage Perfumes Carmel de Ville, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Carmel de Ville marki En Voyage Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Carmel de Ville marki En Voyage Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Deborah Be Gourmand - Soft Sugar Deborah Be Gourmand - Sweet Mandy Chi Miss Chi Giorgio Beverly Hills Red 2 Avril Lavigne Black Star Jo Malone Vanilla & Anise L`Occitane en Provence Rose Confite Lavanila Laboratories Vanilla Passion Fruit Stacked Style Fiore Flirt Stacked Style Dolce Dew Mariah Carey Lollipop Bling Mine Again Monotheme Fine Fragrances Venezia Tiare de Tahiti