Marki » D E » aromatyczno - wodne « Grupy

Maxima Emper dla mężczyzn

Maxima Emper dla mężczyzn

morski

Maxima marki Emper to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytryna, lima i mandarynka; nutami serca są nuty morskie i rozmaryn; nutami bazy są mech dębowy i ambra.

Cytryna Lima Mandarynka

Nuty morskie Rozmaryn

mech dębowy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Maxima by Emper.

Maxima Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emper Maxima, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emper Maxima, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Maxima marki Emper. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Maxima marki Emper reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Carolina Herrera Herrera Aqua Puma Puma Create Man Davidoff Cool Water Game for Him L`Erbolario Nostos Lostmarch Aod Davidoff Cool Water Woman Cool Summer Calypso Christiane Celle Calypso Marine Corine de Farme Longboard SunSet Mario Valentino Ocean Rain Black Phoenix Alchemy Lab Tony Tommy Bahama Set Sail Martinique Strange Invisible Perfumes Peloponnesian