Marki » D E » orientalno - waniliowe « Grupy

Elegante Emper dla kobiet

Elegante Emper dla kobiet

Elegante marki Emper to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są hiacynt, bergamotka i mandarynka; nutami serca są magnolia, drzewo sandałowe i karmel; nutami bazy są wanilia i białe piżmo.

Hiacynt Bergamotka Mandarynka

Magnolia Drzewo sandałowe Karmel

Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elegante by Emper.

Elegante Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emper Elegante, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emper Elegante, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elegante marki Emper. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elegante marki Emper reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Kimora Lee Simmons Baby Phat Golden Goddess Eau Jeune Eau Jeune Possesion Guerlain Shalimar Yellow Gold Limited Edition Demeter Fragrance Jelly Belly Hot Fudge Sundae Voluspa Jasmine Brown Sugar Laurence Dumont Vanille Patchouli Mirato Malizia Bon Bons Milk Shake Demeter Fragrance My Melody O Boticario Coffee Des Filles a la Vanille Patchouli Teufels Kuche Lament 1000 Flowers Reglisse Noire