Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Vivara Turquoise Edition Emilio Pucci dla kobiet

Vivara Turquoise Edition Emilio Pucci dla kobiet

Vivara Turquoise Edition marki Emilio Pucci to kwiatowe perfumy dla kobiet. Vivara Turquoise Edition został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są amaretto, bergamotka i galbanum; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy i narcyz; nutami bazy są wetyweria, irys i paczula.

Amaretto Bergamotka Galbanum

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Narcyz

Wetyweria Irys Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vivara Turquoise Edition by Emilio Pucci.

Vivara Turquoise Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emilio Pucci Vivara Turquoise Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emilio Pucci Vivara Turquoise Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vivara Turquoise Edition marki Emilio Pucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vivara Turquoise Edition marki Emilio Pucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Vera Wang Vera Wang David & Victoria Beckham Intimately Beckham Harajuku Lovers Harajuku Lovers Love Christian Dior J`adore Le Jasmin Victoria`s Secret Sexy Little Thing Ooh La La Yves Rocher Tendre Jasmin Pacifica Nerola Orange Blossom Eclectic Collections Moonstruck April Aromatics Rose L'Orange Caswell Massey Lily of the Valley InStyle Sex in The City Kiss Orla Kiely Orla Kiely