Marki » D E » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Vivara (2007) Emilio Pucci dla kobiet

Vivara (2007) Emilio Pucci dla kobiet

Vivara (2007) Emilio Pucci dla kobiet Zdjęcia Vivara (2007) Emilio Pucci dla kobiet Zdjęcia Vivara (2007) Emilio Pucci dla kobiet Zdjęcia

Vivara (2007) marki Emilio Pucci to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Vivara (2007) został wydany w 2007 roku. Vivara (2007) stworzyli Francois Demachy, Nathalie Gracia-Cetto i Marie-Aude Couture-Bluche. Nutami głowy są amaretto, galbanum i bergamotka; nutami serca są kwiat pomarańczy, jaśmin i narcyz; nutami bazy są paczula, irys i wetyweria.

Amaretto Galbanum Bergamotka

Kwiat pomarańczy Jaśmin Narcyz

Paczula Irys Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vivara (2007) by Emilio Pucci.

Vivara (2007) Recenzje Perfum

gugusia
gugusia

Vivara jest tym zapachem, dzieki ktoremu polubilam szypry. Klasyczny, elegancki, zimny, trzymajacy troszke otoczenie na dystans.
Duzo irysa, duzo ammaretto z jakas lekko slodkawa nuta kwiatowa w tle. W zimie sprawdza sie idealnie. Jak sie go nosi latem? Nie wiem, ale podejrzewam ze rownie dobrze jak i teraz.
Zbieram za niego mnostwo komplementow, takze trzeba uwazac! Jest bardzo dobrze wyczuwalny przez otoczenie i latwo przesadzic z jego iloscia ;)
Piekielnie trwaly!
Buteleczka jakos nie pasuje mi do zawartosci, ale jest ozdoba toaletki ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emilio Pucci Vivara (2007), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emilio Pucci Vivara (2007), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vivara (2007) marki Emilio Pucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vivara (2007) marki Emilio Pucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Balenciaga Cristobal Laura Biagiotti Venezia Rochas Femme Rochas Balenciaga Talisman Ginestet Botrytis Vince Camuto Vince Camuto Fendi Fendi Theorema Vivienne Westwood Boudoir George Gina & Lucy Bitter Sweet Kenzo Madly Kenzo Oud Collection Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Saphir Soleil Marni Marni Escada Escada Collection Thierry Mugler Womanity Liqueurs de Parfum Boucheron Trouble Guerlain Mahora Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice d`Epices Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto Alexander McQueen Kingdom Givenchy Organza Indecence