Marki » D E » aromatyczne « Grupy

Sole 149 Emilio Pucci dla kobiet

Sole 149 Emilio Pucci dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

Sole 149 Emilio Pucci dla kobiet Zdjęcia

Sole 149 marki Emilio Pucci to aromatyczne perfumy dla kobiet. Sole 149 został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Girard. Nutami głowy są liść pomidora i galbanum; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są wetyweria i paczula.

Liść pomidora Galbanum

Jaśmin

Wetyweria Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sole 149 by Emilio Pucci.

Sole 149 Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Sole 149 bardzo fajnie się zaczyna. Wyraźnie jest wyczuwalny liść pomidora, niepopularny i uroczy składnik nut głowy. Razem z galbanum tworzy ogrodowy, wiosenno-letni akord.
Potem zapach zaczyna robić się trochę sztuczny i zyskuje jakość kwiatowo-wodną, i w tym momencie przestaje być dla mnie interesujący.
Dla wielbicieli świeżych, lekkich, wodno-roślinnych zapachów.

Sole 149 by Emilio Pucci 4.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emilio Pucci Sole 149, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emilio Pucci Sole 149, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sole 149 marki Emilio Pucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sole 149 marki Emilio Pucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Kenzo KenzoKi Rice Steam (Sensual) Benetton B. United Man Profumi del Forte Tirrenico Lostmarch Din-Dan Michel Germain Sexual Fresh Pour Homme Adidas Adidas Team Force Yosh U4eahh! 2.43 Demeter Fragrance Always Focused Melvita Wild Lavender Xerjoff Oroville Intelligent Nutrients Nurture Solinotes Vanille