Marki » D E » cytrusowe « Grupy

Sabbia 167 Emilio Pucci dla kobiet

Sabbia 167 Emilio Pucci dla kobiet

Sabbia 167 Emilio Pucci dla kobiet Zdjęcia

Sabbia 167 marki Emilio Pucci to cytrusowe perfumy dla kobiet. Sabbia 167 został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annick Menardo. Nutami głowy są mandarynka i cytryna amalfi; nutami serca są irys i pralina; nutą bazy jest drzewo sandałowe.

Mandarynka Cytryna Amalfi

Irys Pralina

Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sabbia 167 by Emilio Pucci.

Sabbia 167 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emilio Pucci Sabbia 167, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emilio Pucci Sabbia 167, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sabbia 167 marki Emilio Pucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sabbia 167 marki Emilio Pucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Guerlain Aqua Allegoria Orange Magnifica Davidoff Cool Water Woman Summer Fizz Caron Eaux de Caron Fraiche Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Orange Salvatore Ferragamo Tuscan Soul Cattier Eau de Matin Philosophy Lemon Calypso Christiane Celle Calypso The Truefitt & Hill West Indian Limes Sprezzatura 768 Аrs Amandi Detaille Fleur Roger Vivier Le Neroli