Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Pucci Emilio Pucci dla kobiet

Pucci Emilio Pucci dla kobiet

Pucci Emilio Pucci dla kobiet Zdjęcia

Pucci marki Emilio Pucci to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pucci został wydany w 1981 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, cytrusy, jaśmin, nuty drzewne, piżmo, goździk (roślina) i irys.

Nuty kwiatowe Cytrusy Jaśmin Nuty drzewne Piżmo Goździk (roślina) Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pucci by Emilio Pucci.

Pucci Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emilio Pucci Pucci, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emilio Pucci Pucci, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pucci marki Emilio Pucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pucci marki Emilio Pucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ralph Lauren Glamourous Annick Goutal Passion L`Occitane en Provence Eau des 7 Fleurs L`Occitane en Provence Eau de la Recolte Bleue Arrogance Arrogance Mix Melograno, Vite biehl parfumkunstwerke hb01 Egofacto Me Myself & I M. Asam Rose Ulric de Varens Varens essentiel Iris Romantique Creed Les Floralies DSH Perfumes June Bride Parfums DelRae Coup de Foudre