Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Miss Pucci Intense Emilio Pucci dla kobiet

Miss Pucci Intense Emilio Pucci dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

Miss Pucci Intense Emilio Pucci dla kobiet Zdjęcia

Miss Pucci Intense marki Emilio Pucci to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Pucci Intense został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, cytryna amalfi i słodka pomarańcza; nutami serca są jaśmin i magnolia; nutami bazy są paczula, benzoes, wanilia i Żywica bursztynowa.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Cytryna Amalfi Słodka pomarańcza

Jaśmin Magnolia

Paczula Benzoes Wanilia Żywica bursztynowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Pucci Intense by Emilio Pucci.

Miss Pucci Intense Recenzje Perfum

gugusia
gugusia

Kompletnie nie mój zapach. Bardzo pudrowy choć w składzie nie ma irysa. Dużo benzoesu, ciutkę jaśminu, paczuli i magnolii. Lekka waniliowa baza. Trwałość? Beż szaleństw - niecałe 3 h. Projekcja bliskoskórna.
Ja się czuję w tym zapachu po prostu staro...

Miss Pucci Intense by Emilio Pucci 2.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emilio Pucci Miss Pucci Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emilio Pucci Miss Pucci Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Pucci Intense marki Emilio Pucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Pucci Intense marki Emilio Pucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Dolce&Gabbana The One Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Carolina Herrera CH Stella McCartney Stella Velvet Panouge Isabey Gardenia Montale Oriental Flowers Diesel Plus Plus Feminine Saint Amour Si Pure Summer Paris Hilton Siren Ayala Moriel The Purple Dress Roxana Illuminated Perfume Lyra Jeanne Arthes Love Generation Rock