Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Miss Pucci Emilio Pucci dla kobiet

Miss Pucci Emilio Pucci dla kobiet

Miss Pucci Emilio Pucci dla kobiet Zdjęcia Miss Pucci Emilio Pucci dla kobiet Zdjęcia

Miss Pucci marki Emilio Pucci to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Miss Pucci został wydany w 2010 roku. Miss Pucci stworzyli Francois Demachy, Christine Nagel i Benoist Lapouza. Nutami głowy są cytrusy, magnolia i sycylijska cytryna; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, róża i ylang-ylang; nutami bazy są piżmo, irys i cedr virginia.

Cytrusy Magnolia Sycylijska cytryna

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Róża Ylang-ylang

Piżmo Irys Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Pucci by Emilio Pucci.

Summer Linen
Valentino Eau de Parfum
D&G Light Blue

Miss Pucci Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

O ja! Ależ to mega sympatyczny "kwieciuch - świeżaczek"! W pewnym sensie przypomina mi Light Blue od D&G, ale jest od niego zdecydowanie ciekawszy: mniejsza zawartość cytrusów w cytrusach (parafrazując rodzimą klasykę filmową) oraz piżma na finishu. Plus nieczęsto spotykana u "świeżaków" subtelność, którą Light Blue raczej poszczycić się nie mogły.

Spotykamy magnolię bez dusząco-brudnych nut, a z nią cytrusy natury ogólnej: całe stadko, w dodatku podane na ciepło i bez cytryny. To faza nad wyraz krótka, szybko więc docieramy do nut serca. Tam natomiast zgrabnie popracuje jaśmin w wydaniu bardzo ugrzecznionym, podbity kwiatem pomarańczy i dalszym ciągiem cytrusów. I jest to moment bardzo przyjemny, kwiaty nie duszą i nie czyhają z garotą, nikomu też nie przyszło do głowy, by do takiego składu nawrzucać karmelków czy innych wat cukrowych... "Świeżaczek" nasz przemiły nie spsuje się nawet pokazując tak ograną bazę, a pokaże ją całą, z cedrem na pierwszym planie.

Miss Pucci jest jak mix Light Blue z kwiatowcami, Light Blue uwspółcześnione i dyskretniejsze. Niby nic specjalnego, niby nic odkrywczego, żaden też poważny kandydat na "signaturescenty" - ALE - ale jest bardzo przyjemne! Tak po prostu. Reasumując: poszukiwaczom letnich, świeżych, nieinwazyjnych zapachów szczerze polecam.

Trwałość: tu szału nie ma, trzygodzinną sesję z panną Pucci uznać będzie można za sukces. A projekcja: po drugiej godzinie zmierza nieuchronnie w kierunku bliskoskórnej.

Miss Pucci by Emilio Pucci 4.00 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emilio Pucci Miss Pucci, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emilio Pucci Miss Pucci, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Pucci marki Emilio Pucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Pucci marki Emilio Pucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Christian Lacroix Tumulte pour Homme Molinard Habanita Costes Costes Yves Saint Laurent Elle Guerlain Samsara Eau de Parfum CoSTUME NATIONAL 21 Annick Goutal Mandragore Parfum d`Empire Ambre Russe Shaik Chic Shaik No 30 Juliette Has A Gun Citizen Queen Lubin Idole Eau de Parfum Robert Piguet Futur Juliette Has A Gun Calamity J. Juliette Has A Gun Midnight Oud Nu Be Helium [2He] Guerlain Encens Mythique D'Orient Guerlain Coriolan Laboratorio Olfattivo Alambar Mauboussin Histoire d`Eau