Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Miss Pucci Emilio Pucci dla kobiet

Miss Pucci Emilio Pucci dla kobiet

Mam: 1

Miss Pucci Emilio Pucci dla kobiet Zdjęcia Miss Pucci Emilio Pucci dla kobiet Zdjęcia

Miss Pucci marki Emilio Pucci to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Miss Pucci został wydany w 2010 roku. Miss Pucci stworzyli Francois Demachy, Christine Nagel i Benoist Lapouza. Nutami głowy są cytrusy, magnolia i sycylijska cytryna; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, róża i ylang-ylang; nutami bazy są piżmo, irys i cedr virginia.

Cytrusy Magnolia Sycylijska cytryna

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Róża Ylang-ylang

Piżmo Irys Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Pucci by Emilio Pucci.

D&G Light Blue

Miss Pucci Recenzje Perfum

Miss Pucci by Emilio Pucci 4.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emilio Pucci Miss Pucci, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emilio Pucci Miss Pucci, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Pucci marki Emilio Pucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Pucci marki Emilio Pucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Esteban Patchouli Baldinini Baldinini de Nuit Marc Jacobs Daisy Black Edition Eau Jeune Eau Jeune Double Je Laura Mercier L'heure Magique Sarah Horowitz Parfums Perfect Veil B Never Too Busy To Be Beautiful Keep It Fluffy Amway Ancestry Kristel Saint Martin Parfum D'Or Modigliani Supreme Narciso Rodriguez Essence Musc Eau de Parfum Donna Karan DKNY Golden Delicious