Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Ungaro pour l’Homme III Parfum Aromatique Emanuel Ungaro dla mężczyzn

ozonowy
Ungaro pour l’Homme III Parfum Aromatique Emanuel Ungaro dla mężczyzn Filmy
Ungaro pour l’Homme III Parfum Aromatique Emanuel Ungaro dla mężczyzn Zdjęcia

Ungaro pour l’Homme III Parfum Aromatique marki Emanuel Ungaro to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Ungaro pour l’Homme III Parfum Aromatique został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są jabłko, kardamon i cytryna; nutami serca są liść fiołka, cyprys, calone i tymianek; nutami bazy są skóra, wetyweria, ambra i jodła balsamiczna.

Jabłko Kardamon Cytryna

Liść fiołka Cyprys Calone Tymianek

Skóra Wetyweria Ambra Jodła balsamiczna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ungaro pour l’Homme III Parfum Aromatique by Emanuel Ungaro.

Ungaro pour l’Homme III Parfum Aromatique Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emanuel Ungaro Ungaro pour l’Homme III Parfum Aromatique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emanuel Ungaro Ungaro pour l’Homme III Parfum Aromatique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ungaro pour l’Homme III Parfum Aromatique marki Emanuel Ungaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ungaro pour l’Homme III Parfum Aromatique marki Emanuel Ungaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Cartier Pasha de Cartier Hilde Soliani Ti Amo: Anemone Gas Gas for Your Soul Profumum Roma Acqua Viva CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Boadicea the Victorious Rejuvenating Julian Rouas Versailles Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette Pal Zileri Collezione Privata Blu di Provenza Akon Konvict Homme Jeanne Arthes Rocky Man White Platinum J Mix 18