Marki » D E » aromatyczno - zielone « Grupy

Ungaro pour L'Homme III Emanuel Ungaro dla mężczyzn

Ungaro pour L'Homme III Emanuel Ungaro dla mężczyzn

wódka
Ungaro pour L'Homme III Emanuel Ungaro dla mężczyzn Zdjęcia

Ungaro pour L'Homme III marki Emanuel Ungaro to aromatyczno - zielone perfumy dla mężczyzn. Ungaro pour L'Homme III został wydany w 1993 roku. Nutami głowy są pomarańcza, mahoń, kolendra, lawenda, wódka, szałwia i cytryna; nutami serca są jaśmin, konwalia, róża i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, piżmo, mech dębowy, wetyweria i cedr.

Pomarańcza Mahoń Kolendra Lawenda Wódka Szałwia Cytryna

Jaśmin Konwalia Róża Geranium

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo Mech dębowy Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ungaro pour L'Homme III by Emanuel Ungaro.

Terre d'Hermes
Oudh Al Misk

Ungaro pour L'Homme III Recenzje Perfum

EdytaZ
EdytaZ

Nie podzielam zachwytów, dla mnie to po prostu męsko męski zapach. Nie potrafię obiektywnie ocenić czy jest dobry, wydaje mi się żaden, zupełnie nie w moim guście i postrzeganiu przeze mnie męskości (oprzędzając faworytem jest LM Patchouli Boheme).

ganczar666
ganczar666

Boskie...za taka kasę...
można kupować nawet na Litry..
piękna męska róża,bardzo mocna,na dodatek metaliczny posmak - jak azzaro Chrome.
Róża dość podobna do Cartier Declaration d'un soir.
Zapach na wiosnę - styl casual.

agusia12321
agusia12321

Świetne, dojrzałe, męskie, bardzo wytrawne.
Na pewno nie dla młodzieży, a dla dojrzałych, pewnych siebie mężczyzn.
Cudownie skomponowana całość w której prym wiedzie cedr jakże lubiany przeze mnie i geranium. Wyczuwam również pewną słodką nutę tak charakterystyczną dla zapachów Ungaro, a którą nie jestem w stanie zdefiniować.
Szczerze polecam.

arturovittorio
arturovittorio

Zapach przede wszystkim przyprawowy, zielony, na mojej skórze lekko gorzkawy. Kwiaty czuję na drugim planie, są ciekawym dopełnieniem bardzo dobrze złożonej całości, niecą ją dosładzają. Kompozycja przebogata, trudna do rozebrania na poszczególne składniki, co stanowi o jej wartości. Perfumy z gatunku klasycznych, uniwersalnych, ocieplających, poprawiająych samopoczucie. Dla ceniących wyróżniający się z tłumu umiar i klasę.

Johnny Tetris
Johnny Tetris

Są perfumy, które nie są objawieniem. Nie wpisują się w nurt perfumeryjnego mainstreamu. A są dobre. Nawet bardzo dobre.
I tak trzeba oceniać Ungaro III. Mogłyby spokojnie kosztować drugie tyle a i tak byłyby warte swojej ceny. Ubierając je na siebie czuję: komfort, relaks, siłę.

Na mojej wymagającej skórze, ich przeciętny dzień pracy to 6h. Co uznaję za wynik prawie równie dobry, jak nasze zwycięstwo w meczu z San Marino. Z taką różnicą, że w odróżnieniu od naszej reprezentacji… woda działa zawsze.

Flakon sugerować może, że to pachnidło na wieczór. I jakże miłe zaskoczenie spotka tego, kto zdecyduje się na jego zakup. Bo uniwersalność tej kompozycji jest potężna. Perfumy mają swój charakter. Używam ich na co dzień. Projekcja jak dla mnie idealna. Nie muszę się zastanawiać czy nimi pachnę, bo są spokojnie wyczuwalne i dla mnie i dla otoczenia. Przy tym nie są pretensjonalne jak odmłodzone fizis Krzysztofa Ibisza, który jak głosi plotka, za rok idzie do pierwszej klasy…

Pierwszy kontakt z nimi miałem 1,5 roku temu. Dziś znowu do nich wracam choć jesień za oknami. Przyjemny, lekko podmalowany nutą alkoholu w postaci wódki, obdarzony akcentem kwiatowym i wykończony drzewnym elementem - świetny zapach. Spotkałem się z bardzo licznymi opiniami, że dominuje tu zapach róży. Każdy kto tak uważa, ma rację. Dla mnie jednak, róża nie wychyla się z szeregu na tyle, żeby o niej śpiewać peany. Wszystkie elementy zapachowej kompozycji są tu poukładane równie idealnie, jak kanapki w teczce Ryszarda Kalisza. Baza opierająca się na drzewnym akcencie ociepla całość.

Rekomendacja? Tak. W przedziale 30- 40 lat to perfum wręcz idealny. Dla mnie na każdą okazję. Wiosna, lato nawet jesień im nie straszna. Cena więcej niż rozsądna w konfrontacji z jakością. To zapach na wskroś męski, nowocześnie skomponowany odcinający się od epoki lat 80-tych, choć nie do końca wpisuje się też w obecnie panujące trendy mocno bezpłciowych męskich świeżaków.

perfumeholic88
perfumeholic88

Różę czuję tutaj ciut słabiej niż moi poprzednicy, a na pierwsyz plan wysuwa się cedr i drzewo sandałowe. Jest to zapach typowo męski, elegancki, kojarzy mi się z przystojnym mężczyzną w dobrze skrojonym garniturze, który posiada taki urok osobisty, że kobietom aż miekną kolana:) To zapach energetyczny, świeży ( choć nie stricte świeżak) dokładnie jak to ujął MrGwyn - to zapach Pour Homme i to czuć,ale ja nie uznaje tego za wadę. W moje jak i męża gusta się wpasował, więc zapisałam na wish listę.

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Pierwsze niuchnięcie i zachwyt! Prawdziwy, nie udawany. Zapach przepiękny, takie połączenie Aury Jacomo z Herve Leger Homme doprawione bardzo dużą dawką wody różanej i przypudrowane cukrem waniliowym. Otwarcie bardzo przypomina wspomnianą Aurę- jest bardzo energetyczne, cytrusowe, muśnięte nieco lawendą. Jednak już po kilku chwilach do głosu dochodzi zapach płatków róży, intensywny, wytworny, który jednak o dziwo wcale nie odbiera wodzie męskości, a wręcz dodaje charakteru. Po jakimś czasie z wonią róży miesza się też woń drzewa sandałowego, nieco balsamiczna, ciepła. Trwałość bardzo dobra. Na mojej skórze od godz.9.30 rano do teraz (20.20) i wciąż pachnie. Projekcja tez jest zadowalająca, bo zapach od czasu do czasu przypomina o sobie kiedy wykonujemy różne czynności. Polecam szczerze!

estabas
estabas

Ja już w swojej nowo zamówionej wersji wcale róży nie znajduję.Na szczęście nie znajduję i nie rozróżniam żadnych składników co moim zdaniem jest najwyższą sztuką perfumiarstwa.Nie znoszę mężczyzn pachnących drewnem lub cytrusami ,a kobiet pachnących kwiatami.Ten zapach w aktuanej wersji to mistrzostwo.Dlaczego?Bo nie pachnie ani róża ,ani drewnem ani mchem debowym ,ani żadnymi przyprawami.Jest to tak doskonale zbilansowany bukiet że podkreśla obecność mężczyzny w dyskretny wyważony sposób.Ten zapach nawet gdy mam migrenę jest doskonały,dodaje stylu i cherakteru,odswierza i jest doskonałym wytrawnym i wytwornym dodatkiem do każdego garnituru,nawet białego.

Lincoln
Lincoln

Z początku wydał mi się standardowo kolońskim zapachem, lecz po chwili zaaplikowaniu na skórę pojawiła się wyraźna kwiatowa, słodkawa woń z "widocznym" elementem róży który prowawadzi motyw przewodni całej fazy ewolucji zapachu. Bardzo ciekawy klasyk, zarazem elegancki jak i na luzie, do garnituru, jak i na co dzień. Dużym atutem Ungaro PH III jest niewygórowana cena w stosunku do jakości kompozycji.

pirath
pirath

ja tam ciągle wyraźnie czuję pierwiastek różany... pytanie brzmi jak bardzo Ungaro był "różany" w poprzedniej wersji?...
IMO nawet w obecnej odsłonie to nadal wspaniały, niezwykle męski, nieco klasyczny, a nawet nieco wybujały zapach dla mężczyzny mającego już kompletne owłosienie... ;)

belor
belor

Piękny, bogaty, dojrzały i elegancki zapach. Chyba najlepsza róża w meskim wydaniu z jaką miałem przyjemność obcować w perfumach mainstreamowych. Zdecydowanie przednia kompozycja.

Prorok
Prorok

piękny , tajemniczy zapach z mroczna różą w sercu - zapach wrecz stworzony do czarnego garnituru - trwalosc bardzo przyzwoita - 6 godzin - z projekcja odpowiednia do biura i stroju - trudno zeby biznesman czy prawnik w garniturze i pod krawatem roztaczal zapach na 10 metrów wokol siebie - ( a ten zapach moim zdaniem pasuje wlasnie do takich osob ) - tak wiec projekcja z klasą - osoba ktora sie do nas zblizy na odleglosc 0,5 do metra bez problemów zapach wyczuje przez caly okres jego trwania na skorze - więcej mi nie trzeba - nie znoszę ludzi ktorymi pachnie caly korytarz , wiec sam rowniez nie chcialbym tak " wonieć " - w ten sposob mozna zabic nawet najpiekniejszy zapach - projekcja" na wyciagniecie reki " to wszystko czego szukam w zapachu w zakresie jego promieniowania

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ungaro pour L'Homme III marki Emanuel Ungaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ungaro pour L'Homme III marki Emanuel Ungaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry London for Men Givenchy Givenchy Gentleman Hermes Terre d'Hermes Yves Saint Laurent Kouros Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Gucci Gucci Pour Homme II Gucci Gucci pour Homme Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Lalique Encre Noire Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Christian Dior Eau Sauvage Extreme Givenchy Xeryus Rouge Zirh Ikon Lalique Lalique White Davidoff Zino Davidoff Yves Saint Laurent Body Kouros Bentley Bentley for Men Intense Chanel Egoiste Chanel Antaeus Thierry Mugler A*Men