Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

Ungaro pour L'Homme II Emanuel Ungaro dla mężczyzn

Ungaro pour L'Homme II Emanuel Ungaro dla mężczyzn

Mam: 1

Ungaro pour L'Homme II Emanuel Ungaro dla mężczyzn Zdjęcia

Ungaro pour L'Homme II marki Emanuel Ungaro to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Ungaro pour L'Homme II został wydany w 1992 roku. Nutami głowy są pomarańcza, kolendra, lawenda, bazylia, neroli, bergamotka i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), imbir, pieprz, korzeń irysa, jaśmin, róża i geranium; nutami bazy są skóra, ambra, drzewo sandałowe, fasolka tonka, paczula, piżmo, benzoes, cywet, wanilia i cedr.

Pomarańcza Kolendra Lawenda Bazylia Neroli Bergamotka Cytryna

Goździk (roślina) Imbir Pieprz Korzeń irysa Jaśmin Róża Geranium

Skóra Ambra Drzewo sandałowe Fasolka tonka Paczula Piżmo Benzoes Cywet Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ungaro pour L'Homme II by Emanuel Ungaro.

Ungaro pour L'Homme II Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme II, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme II, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ungaro pour L'Homme II marki Emanuel Ungaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ungaro pour L'Homme II marki Emanuel Ungaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Monotheme Fine Fragrances Venezia Black Coffee Karl Lagerfeld KL Yves Saint Laurent Opium Orient Extreme Ayala Moriel Black Licorice Azzaro Oh La La Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Amouage Amouage Lyric Man Eau D`Italie Baume du Doge Parfum d`Empire Ambre Russe Girard Bouquet D’Orient DSH Perfumes Oeillets Rouges (Red Carnations) Tiens HO