Marki » D E » orientalno - fougere « Grupy

Ungaro pour L'Homme Emanuel Ungaro dla mężczyzn

Ungaro pour L'Homme Emanuel Ungaro dla mężczyzn

Ungaro pour L'Homme Emanuel Ungaro dla mężczyzn Zdjęcia

Ungaro pour L'Homme marki Emanuel Ungaro to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Ungaro pour L'Homme został wydany w 1991 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są lawenda, nuty zielone, petitgrain, bergamotka i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), szałwia muszkatołowa, jaśmin, róża i geranium; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, piżmo i mech dębowy.

Lawenda Nuty zielone Petitgrain Bergamotka Cytryna

Goździk (roślina) Szałwia muszkatołowa Jaśmin Róża Geranium

Fasolka tonka Ambra Piżmo mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ungaro pour L'Homme by Emanuel Ungaro.

Ungaro pour L'Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ungaro pour L'Homme marki Emanuel Ungaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ungaro pour L'Homme marki Emanuel Ungaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Hermes Equipage Guess Guess Suede Chopard Heaven Lacoste Lacoste Elegance Jean Paul Gaultier Cologne Le Male Summer 2008 Pierre Balmain BalMan Hermes Elixir des Merveilles Bijan Bijan Men Mark Buxton Around Midnight Cale Fragranze d’Autore Preludio d'Oriente Bugatti Pureblack Black Phoenix Alchemy Lab Dorian