Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Ungaro Masculin Emanuel Ungaro dla mężczyzn

Ungaro Masculin Emanuel Ungaro dla mężczyzn

Mam: 1

Ungaro Masculin Emanuel Ungaro dla mężczyzn Zdjęcia Ungaro Masculin Emanuel Ungaro dla mężczyzn Zdjęcia Ungaro Masculin Emanuel Ungaro dla mężczyzn Zdjęcia

Ungaro Masculin marki Emanuel Ungaro to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Ungaro Masculin został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są grejpfrut, pomarańcza i zielone jabłko; nutami serca są lawenda, tymianek i nuty morskie; nutami bazy są wetyweria, paczula i fasolka tonka.

Grejpfrut Pomarańcza Zielone Jabłko

Lawenda Tymianek Nuty morskie

Wetyweria Paczula Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ungaro Masculin by Emanuel Ungaro.

Ungaro Masculin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emanuel Ungaro Ungaro Masculin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emanuel Ungaro Ungaro Masculin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ungaro Masculin marki Emanuel Ungaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ungaro Masculin marki Emanuel Ungaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Burberry Burberry Men Azzaro Azzaro Now Men Mexx Mexx Amsterdam Spring Edition Man Calvin Klein CK One Summer 2007 Ralph Lauren Polo Explorer Yves Saint Laurent Opium Poesie de Chine pour Homme Etro Magot Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lui Acqua di Portofino Acqua di Portofino Rocawear 9IX Rodier Eau Intense Neil Morris Hippie