Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Ungaro Masculin Emanuel Ungaro dla mężczyzn

Ungaro Masculin Emanuel Ungaro dla mężczyzn

Mam: 1

ziołowy
Ungaro Masculin Emanuel Ungaro dla mężczyzn Zdjęcia Ungaro Masculin Emanuel Ungaro dla mężczyzn Zdjęcia Ungaro Masculin Emanuel Ungaro dla mężczyzn Zdjęcia

Ungaro Masculin marki Emanuel Ungaro to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Ungaro Masculin został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są grejpfrut, pomarańcza i zielone jabłko; nutami serca są lawenda, tymianek i nuty morskie; nutami bazy są wetyweria, paczula i fasolka tonka.

Grejpfrut Pomarańcza Zielone Jabłko

Lawenda Tymianek Nuty morskie

Wetyweria Paczula Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ungaro Masculin by Emanuel Ungaro.

Ungaro Masculin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emanuel Ungaro Ungaro Masculin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emanuel Ungaro Ungaro Masculin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ungaro Masculin marki Emanuel Ungaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ungaro Masculin marki Emanuel Ungaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Cartier Pasha de Cartier Kenzo Kenzo Homme Fresh Avon Wish of Peace Baldessarini Del Mar Caribbean Guerlain Brume d'Automne O Boticario Zaad Kenneth Cole Kenneth Cole Black Limited Edition Donna Karan DKNY Men 2009 Mexx Mexx Black for Him Victorinox Swiss Army Swiss Army Angel Schlesser Angel Schlesser Essential for Men Zippo Fragrances Zippo Original