Marki » D E » aromatyczno - fougere « Grupy

Ungaro Man Emanuel Ungaro dla mężczyzn

Ungaro Man Emanuel Ungaro dla mężczyzn

tytoniowy
ziołowy
Ungaro Man Emanuel Ungaro dla mężczyzn Zdjęcia Ungaro Man Emanuel Ungaro dla mężczyzn Zdjęcia Ungaro Man Emanuel Ungaro dla mężczyzn Zdjęcia

Ungaro Man marki Emanuel Ungaro to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Ungaro Man został wydany w 2008 roku. Nutę głowy stanowi bazylia; nutą serca jest tytoń; nutą bazy jest cedr.

Bazylia

Tytoń

Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ungaro Man by Emanuel Ungaro.

Ungaro Man Recenzje Perfum

killbill
killbill

Za oknem +35C. W aucie jeszcze więcej... Uff. Lipcowe upały w szczycie, a ma być jeszcze cieplej :) Jedyną opcją jest poranny chłodny prysznic i Ungaro Man przed wyjściem.

Bardzo męski, rześki, energetyczny. A przy tym uniwersalny, bo dobrze mu i w garniturze i w T-shircie. Kompozycja ziół, iglaków i cytrusów nie męczy lecz dodaje siły w te upały! A tytoń? Porównując do tytoniu podanego jak u Lagerfeld Classic czy Cuba Red, to ja go tu w ogóle nie czuję… Jeśli jest, to chowa się za iglakami tak, że go nie widać…

Walory użytkowe słabe, co biorąc pod uwagę letnią aurę nie jest dużym problemem, ale w chłodniejsze dni ewidentnie mu ich brakuje. Trwałość pomiędzy słabą a przeciętną, przy czym ostatnie 2 godziny to ledwie zipie ;) Projekcja łagodna, trzyma się skóry praktycznie od samego początku.

Flakon bardzo ładny i ciężki. Grube, masywne, dymione szkło wygięte atrakcyjnie, choć niewygodnie w uchwycie. Sprayer bez zarzutu, chmurki dozuje raczej oszczędnie.
Jestem bardzo zadowolony z Ungaro Man. Świetny zakup na ciepłe dni.

yhmmma
yhmmma

Jako, że miałem przyjemność testować go kilkakrotnie z próbki - bo za każdym razem do zamówienia dostaję próbki tego UNGARO pokuszę się o opinię.
Czytam ciągle, że wyczuwalny tutaj jest tytoń - hmm.. Z każdym kolejnym testem staram się to wyczuć, ale niestety mi się nie udało. Przejdę do samego zapachu. Bardzo męski, świeżo - aromatyczny tak bym go określił. Jest delikatnie słodko, by potem się przerodzić w drzewną świeżość. Bezpieczny, więc nada się idealnie do użytku codziennego - testowałem go w każdej pogodzie - sprawdza się najlepiej wiosną - ale w upały też się dobrze spisuje - nie męczy. Trwałość na poziomie ok. 6h przez pierwsze 3 h czułem go wyraźnie później się chował i tylko o sobie delikatnie przypominał co jakiś czas. Jest syntetycznie, ale przyjemnie. Za taką cenę myślę, że warto go sprawdzić bo na pewno znajdzie swoich zwolenników. No i nie jestem popularny.

Tam
Tam

Tytoń? Nie tylko. Co zatem? No właśnie, wyodrębnić nie sposób, a pachnie spokojnie i przyjaźnie, nieinwazyjnie dla otoczenia. Dobry zapach, dobre rzemiosło, produkt udany za przystępną cenę.

Seth
Seth

Modernistyczne ujęcie męskiego zapachu, prostego w wyrazie i nieskomplikowanego w odbiorze, jednak zdecydowanie wartego uwagi. Na mojej skórze po krótkim, ostro cytrusowym wstępie zapach właściwie staje się linearny. Doskonałe rzemiosło twórcy pozwoliło przy użyciu niewielu, dość prostych składników osiągnąć efekt niewiarygodnej równowagi i dopełnienia, finalnie w wyniku czego, wyodrębnienie głównych składników pozostaje poza moimi możliwościami. Ponadto, bez wątpienia użyto ich znacznie więcej, niż wymienionych. Oprócz cytrusów, zaznacza swoją obecność wetyweria, podprogowo wyczuwalne jest także piżmo. Zadowalająca projekcja i przyzwoita trwałość pozwalają postrzegać zapach jako wartą rozważenia alternatywę dla podobnych charakterem – stosownych ciepłą porą roku, na dzienne i niezobowiązujące okazje – lecz, bardziej modnych i prestiżowo postrzeganych kompozycji. W skali (1-6): za kompozycję - 5; oryginalność - 4; intensywność - 4; trwałość - 4. Ocena końcowa: 4,25.

Prorok
Prorok

jak dla mnie zapach dla milosnikow tytoniu - od poczatku do konca tyton , tyton i jeszcze raz tyton , nic dziwnego skoro nuta serca sklada sie wylacznie z tytoniu - ja w tym zapachu nic innego poza tytoniem nie wyczuwam - bardzo meski i bardzo niedrogi , jesli lubicie dreamera , gucci by gucci pour homme lub carolina herrera for men mozecie brac w ciemno ;) - trrwalosc 5-6 godzin , projekcja srednia , zapach minimalistyczny , ale bijacy na glowe wiele dwukrotnie drozszych

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emanuel Ungaro Ungaro Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emanuel Ungaro Ungaro Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ungaro Man marki Emanuel Ungaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ungaro Man marki Emanuel Ungaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lolita Lempicka Illusions Noires Au Masculin Eau de Minuit Lubin Idole Eau de Parfum Loewe Loewe 7 Montblanc Legend Christian Dior Fahrenheit Absolute Oriflame Sir Avebury Oriflame Architect By Kilian Straight to Heaven Cartier Declaration d'Un Soir Versace Dreamer Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Creed Aventus Creed Tabarome Ferrari Leather Essence Mirato Malizia Uomo Vetyver Thierry Mugler A*Men Moschino Moschino Forever David & Victoria Beckham David Beckham Homme Michal Szulc Sale Perfume 01