Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Ungaro Feminin Emanuel Ungaro dla kobiet

Ungaro Feminin Emanuel Ungaro dla kobiet

Ungaro Feminin Emanuel Ungaro dla kobiet Zdjęcia Ungaro Feminin Emanuel Ungaro dla kobiet Zdjęcia

Ungaro Feminin marki Emanuel Ungaro to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Ungaro Feminin został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są czerwone jagody, grejpfrut i piwonia; nutami serca są fiołek, kwiat pomarańczy i jaśmin; nutami bazy są białe drewna, ambra i piżmo.

Czerwone jagody Grejpfrut Piwonia

Fiołek Kwiat pomarańczy Jaśmin

Białe drewna Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ungaro Feminin by Emanuel Ungaro.

Ungaro Feminin Recenzje Perfum

Ungaro Feminin by Emanuel Ungaro 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emanuel Ungaro Ungaro Feminin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emanuel Ungaro Ungaro Feminin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ungaro Feminin marki Emanuel Ungaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ungaro Feminin marki Emanuel Ungaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Gucci Gucci Rush 2 Nina Ricci L'Eau du Temps Carolina Herrera 212 Splash 2008 Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Women Revlon Fire & Ice Cool Jean-Louis Scherrer Miss Scherrer Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Vecchi Rossetti Sonoma Scent Studio Opal Tom Ford White Musk Collection Jasmine Musk Harvey Prince Temptress Lili Bermuda Paradise Borsalino Donna