Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Ungaro Feminin Emanuel Ungaro dla kobiet

Ungaro Feminin Emanuel Ungaro dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 4

Ungaro Feminin Emanuel Ungaro dla kobiet Zdjęcia Ungaro Feminin Emanuel Ungaro dla kobiet Zdjęcia

Ungaro Feminin marki Emanuel Ungaro to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Ungaro Feminin został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są czerwone jagody, grejpfrut i piwonia; nutami serca są fiołek, kwiat pomarańczy i jaśmin; nutami bazy są białe drewna, ambra i piżmo.

Czerwone jagody Grejpfrut Piwonia

Fiołek Kwiat pomarańczy Jaśmin

Białe drewna Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ungaro Feminin by Emanuel Ungaro.

Ungaro Feminin Recenzje Perfum

ABSOLUTT
ABSOLUTT

Mam taką swoją fanaberię!Jestem uzależniona od zapachów!Zawsze mam kilka na każdy sezon.Zawsze inne ,nieopatrzone i nieoklepane!Dwa lata temu dokonałam zakupu W CIEMNO!!!I tym razem Emanuel nie zawiódł mojego nosa!W FEMININ nie czuję piwoni,pomarańczy lub grejpfruta.Na mojej skórze dominują składniki bazy i czerwone jagody. A gdzieś w tle majaczy fiołek! Nie przypomina mi raczej nic ze znajomych woni .Jest tylko taki... jesiennie leniwy ,jak poranek we wrześniu !Jest już chłodno,mgła,a południe jeszcze ciepłe!No i te zapachy ...nawłoć ,wrzos ,uprawiona ziemia...wszystko co kocham...sam romantyzm,sama kobiecość!!!Bo jesień jest kobietą!Taką nie przesłodzoną,ale otulającą i miękką!Przytulną, szalikową ! Jak ja chodzi w kapeluszu z dużym rondem!!!Daję 10 na 10.Dość dobrze się trzyma ok 4h(na ubraniach dłużej)!Ach gdyby wydali EDP-byłaby moja(choć nie jestem wierna zapachom)!!!Feminin dzięki "drewienką" jest milutki i nie przytłacza!Jednocześnie pozostaje nie banalny od początku do końca trwania symfoni!POLECAM

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emanuel Ungaro Ungaro Feminin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emanuel Ungaro Ungaro Feminin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ungaro Feminin marki Emanuel Ungaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ungaro Feminin marki Emanuel Ungaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Banana Republic Alabaster Perfect Sense Mane Yu Alviero Martini 1a Classe Woman Kenzo Kenzo Amour Indian Holi Max Mara Le Parfum Marina Marinof Reve Boheme Adidas Adidas Pure Energy CnR Create Capricorn Bruno Acampora Seplasia O Boticario Rhea Lulu Beauty Lulamae Huitieme Art Parfums Naiviris