Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Ungaro Emanuel Ungaro dla kobiet

Ungaro Emanuel Ungaro dla kobiet

Mam: 2

Ungaro marki Emanuel Ungaro to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Ungaro został wydany w 1977 roku. Nutami głowy są aldehydy, róża, kolendra, kwiat pomarańczy, jaśmin, neroli, bergamotka i cytryna; nutami serca są irys, róża turecka i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, paczula, piżmo, wanilia, cedr i kardamon.

Aldehydy Róża Kolendra Kwiat pomarańczy Jaśmin Neroli Bergamotka Cytryna

Irys Róża turecka Konwalia

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Paczula Piżmo Wanilia Cedr Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ungaro by Emanuel Ungaro.

C`est La Vie

Ungaro Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emanuel Ungaro Ungaro, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emanuel Ungaro Ungaro, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ungaro marki Emanuel Ungaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ungaro marki Emanuel Ungaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Tann Rokka Kisu Tann Rokka Aki Gabriela Sabatini Devotion for Men L`Erbolario Sandalwood Guerlain L'Instant de Guerlain Pour Homme Cristaux d'Agrumes Bois 1920 Vetiver Ambrato Lorenzo Villoresi Patchouli Arno Sorel Homme Yves Rocher Nature Millenaire Fragonard Eau de Hongrie Laura Mercier Minuit Enchante