Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

U by Ungaro for Him Emanuel Ungaro dla mężczyzn

U by Ungaro for Him Emanuel Ungaro dla mężczyzn

U by Ungaro for Him marki Emanuel Ungaro to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. U by Ungaro for Him został wydany w 2008 roku. U by Ungaro for Him stworzyli Yves Cassar i Pascal Gaurin. Nutami głowy są grejpfrut i granat; nutami serca są kocanka, cedr i kardamon; nutami bazy są paczula, wetyweria, balsam peruwiański i fasolka tonka.

Grejpfrut Granat

Kocanka Cedr Kardamon

Paczula Wetyweria Balsam peruwiański Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about U by Ungaro for Him by Emanuel Ungaro.

U by Ungaro for Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emanuel Ungaro U by Ungaro for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emanuel Ungaro U by Ungaro for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum U by Ungaro for Him marki Emanuel Ungaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu U by Ungaro for Him marki Emanuel Ungaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Escada Escada Sentiment pour Homme L`Erbolario Tea & Cedar Etat Libre d`Orange Eloge du Traitre Honore des Pres Nu Green Ajmal Facets of Him Fred Hayman 273 Indigo for Men Xerjoff Dhofar Roxana Illuminated Perfume Sierra Parfums Berdoues 1902 Tonique D.S. & Durga Juniper Arno Sorel Black Line Eisenberg J'ose