Marki » D E » kwiatowe « Grupy

U by Ungaro for Her Emanuel Ungaro dla kobiet

U by Ungaro for Her Emanuel Ungaro dla kobiet

Miałem: 2

wodny
U by Ungaro for Her Emanuel Ungaro dla kobiet Zdjęcia U by Ungaro for Her Emanuel Ungaro dla kobiet Zdjęcia

U by Ungaro for Her marki Emanuel Ungaro to kwiatowe perfumy dla kobiet. U by Ungaro for Her został wydany w 2008 roku. U by Ungaro for Her stworzyli Marc Chaillant i Loc Dong. Nutę głowy stanowi frezja; nutami serca są lotos i osmantus; nutami bazy są korzeń irysa i piżmo.

Frezja

Lotos Osmantus

Korzeń irysa Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about U by Ungaro for Her by Emanuel Ungaro.

U by Ungaro for Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emanuel Ungaro U by Ungaro for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emanuel Ungaro U by Ungaro for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum U by Ungaro for Her marki Emanuel Ungaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu U by Ungaro for Her marki Emanuel Ungaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Bvlgari Pour Femme Christian Dior Diorissimo Gianfranco Ferre Ferre Rose Liz Claiborne Bora Bora Exotic Yardley Magnolia Fragonard Rose de Mai Montale Powder Flowers M. Micallef Ananda Black Phoenix Alchemy Lab Cottonmouth Lalique Fleur de Cristal Kristen Michele Fleurs Blanches Saffron James Ipo