Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Ombre de la Nuit Emanuel Ungaro dla kobiet i mężczyzn

Ombre de la Nuit Emanuel Ungaro dla kobiet i mężczyzn

Ombre de la Nuit marki Emanuel Ungaro to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ombre de la Nuit został wydany w 1993 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak skóra, irys, nuty przyprawowe, ambra, piżmo i nuty drzewne.

Skóra Irys Nuty przyprawowe Ambra Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ombre de la Nuit by Emanuel Ungaro.

Ombre de la Nuit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emanuel Ungaro Ombre de la Nuit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emanuel Ungaro Ombre de la Nuit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ombre de la Nuit marki Emanuel Ungaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ombre de la Nuit marki Emanuel Ungaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Magie (La Collection Fragrances) Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies Yves Rocher Iris Noir Paco Rabanne Ultraviolet Aurore Borealis Edition Shaik Opulent Shaik Classic No 33 Romea D`Ameor The Great Empresses of Japan Crabtree & Evelyn Nantucket Briar Rance 1795 Rue Rance Eau De La Couronne The Crown Perfumery Co. Tanglewood Bouquet Ayala Moriel Tamya La Prairie Life Threads Emerald Detaille Alizee