Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

L'Amour Fou Eau de Toilette Emanuel Ungaro dla kobiet

L'Amour Fou Eau de Toilette Emanuel Ungaro dla kobiet

L'Amour Fou Eau de Toilette Emanuel Ungaro dla kobiet Zdjęcia

L'Amour Fou Eau de Toilette marki Emanuel Ungaro to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. L'Amour Fou Eau de Toilette został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Veronique Nyberg. Nutami głowy są czarna porzeczka, czerwone jagody i kandyzowane jabłko; nutami serca są piwonia, róża i fiołek; nutami bazy są irys, piżmo i wanilia.

Czarna porzeczka Czerwone jagody Kandyzowane jabłko

Piwonia Róża Fiołek

Irys Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Amour Fou Eau de Toilette by Emanuel Ungaro.

L'Amour Fou Eau de Toilette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emanuel Ungaro L'Amour Fou Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emanuel Ungaro L'Amour Fou Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Amour Fou Eau de Toilette marki Emanuel Ungaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Amour Fou Eau de Toilette marki Emanuel Ungaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza Fleur d'Oranger de Nabeul 2006 Donna Karan DKNY Delicious Night Banana Republic Rosewood Parfumerie Generale PG19 Louanges Profanes Al Haramain Perfumes Affaf Shu Uemura Fleur de Terre Coty Wild Musk Xerjoff Dhajala Bond No 9 Bond No. 9 Perfume Moschino Toujours Glamour Nicolai Parfumeur Createur Kiss Me Tender Oriflame Tsun Lai