Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

L'Amour Fou Emanuel Ungaro dla kobiet

L'Amour Fou Emanuel Ungaro dla kobiet

L'Amour Fou Emanuel Ungaro dla kobiet Zdjęcia L'Amour Fou Emanuel Ungaro dla kobiet Zdjęcia L'Amour Fou Emanuel Ungaro dla kobiet Zdjęcia L'Amour Fou Emanuel Ungaro dla kobiet Zdjęcia L'Amour Fou Emanuel Ungaro dla kobiet Zdjęcia L'Amour Fou Emanuel Ungaro dla kobiet Zdjęcia L'Amour Fou Emanuel Ungaro dla kobiet Zdjęcia

L'Amour Fou marki Emanuel Ungaro to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. L'Amour Fou został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Veronique Nyberg. Nutami głowy są różowy pieprz, jeżyna i gruszka; nutami serca są róża, fiołek i nektarynka; nutami bazy są drzewo kaszmirowe, wanilia i ambra.

Różowy pieprz Jeżyna Gruszka

Róża Fiołek Nektarynka

Drzewo kaszmirowe Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Amour Fou by Emanuel Ungaro.

Tresor Midnight Rose
Glam Rose
Nuits Indiennes
Balenciaga L`Essence

L'Amour Fou Recenzje Perfum

Miss_Kejt
Miss_Kejt

Nie wiem dlaczego, ale mimo różnicy w składach L'Amour Fou bardzo przypomina mi Contradiction CK. Z tym minusem, że zapach Ungaro utrzymuje się dużo krócej i ma mniejszą projekcję.

Na pewno jest to zapach przyjemny - owocowo-kwiatowy, z wyraźną dominacją irysa i fiołka. Na skórze robi się delikatnie pudrowy, ale do typowych pudrowych pefrum bardzo mu daleko.

Przy tej cenie na pewno wart zakupu, choć trwałość na ciele to tylko około 2 godzin.

youdytka
youdytka

Bardzo się polubiliśmy, świetny na wczesną wionę na co dzień.

Malwina
Malwina

Dla mnie odkrycie roku. Mocno przypominają niedostępne w Polsce 'Nuits Indiennes' Jean-Louis Scherrer. Tajemnicze, bogate, głębokie i luksusowe. Otulają ciepłą, szminkowo- pudrową nutą jak jedwabny szal.

monika690
monika690

Ta kompozycja Ungaro nieco przypomina mi Cabotine Moon Flower, lecz bez nuty kadzidła. Zaraz po aplikacji mocno wyczuwalne są nuty owoców: gruszki i jeżyny z pikantną też lekko owocową nutą czerwonego pieprzu. Fiołka jako takiego nie wyczuwam, lecz nuty kwiatowe, różane z odrobiną wanilii i żywicy bursztynowej. Z czasem zapach robi się bardziej pudrowy i taki sobie trwa. Myślę, że to całkiem udana kompozycja, ale trzeba dać jej czasu aby lepiej poznać. Trwałość i projekcja średnie.

ABSOLUTT
ABSOLUTT

Bardzo niedocenione ,chyba ze względu na markę!!!Niestety rynek masowy ma swoje prawa!U nas tylko CK i inni!Warto sięgnąć po nioklepane aromaty!Kończę właśnie 100ml.i mogę powiedzieć ,że ponownie je zakupię !Uwielbiam tu ten malutki fioletowy kwiatek który w dalszej fazie staje się właśnie taki przyjemnie pudrowy i przypomina mi w tym aromaty lat 90 tych!Bogaty stale rozwijający i zmieniający się zapach.Na koniec doby L AMOUR FOU jest zupełnie inny niż rano, czy w ciągu dnia !To tak jakby stosownie do temperatury ciała, otoczenia ,zmęczenia,lub ekscytacji zmieniał oblicze raz za razem od spokojnego fiołka przez swoje pudrowe oblicze aby zakończyć się AMOUR!!!KAMELEON CUUUDNY

Harlem Nocturne
Harlem Nocturne

Kiedy zajrzałam na stronę tych perfum, zdziwiłam się, że fiołek jest na tak odległej pozycji w rankingu wyczuwalnych nut - dla mnie (na mnie) L'Amour Fou to przede wszystkim całkiem ciekawa i bardzo przyjemna opowieść o fiołku.
Gdzieś przeczytałam, że te perfumy są jakby niedokończone... nie zgodzę się z tą opinią - na mojej skórze ewoluują w przemyślany, harmonijny sposób, bez zgrzytów, niezrozumiałych przeskoków i próżni.
W otwarciu fiołek jest rześki, delikatny, niemal transparentny. Przypomina mi nieco fiołka obecnego w She Wood, jest jednak od niego cieplejszy i bardziej miękki, bez cytrusowo-zielonych akcentów, za to w otoczeniu słodkiego soku gruszkowego i garści soczystych owoców leśnych.
O ile na początku nuty owocowe zdają się być wyciszone, to z biegiem czasu przybierają na sile, ale nie odgrywają roli głównej - ta należy do fiołka.
Po mniej więcej godzinie płynnie następuje metamorfoza - fiołek ukazuje swe pudrowe, kosmetyczne oblicze i na tym etapie L'Amour Fou przypominają zapach luksusowej szminki.
W bazie wyraźnie zaznacza swą obecność wanilia oraz w mniejszym stopniu nuty drzewne, które stanowią doskonały podkład pod ciepły, klasyczny, pudrowy woal utkany z fiołka i kremowych, owocowych niuansów.
Trwałość oscyluje w granicach 6 godzin, moc nie wybija się ponad przeciętną.
Mam wrażenie, że te perfumy są trochę niedoceniane i przez to odeszły w zapomnienie. Jakieś 2-3 lata temu flakon często rzucał mi się w oczy podczas wizyt w perfumerii, teraz nie wiem nawet czy nadal można go tam zastać. Szkoda, bo to naprawdę przyjemna, ciekawa i całkiem solidnie skrojona kompozycja.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emanuel Ungaro L'Amour Fou, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emanuel Ungaro L'Amour Fou, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Amour Fou marki Emanuel Ungaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Amour Fou marki Emanuel Ungaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Agent Provocateur L'Agent Bvlgari Jasmin Noir Chloe Love Eau Intense Karl Lagerfeld Karleidoscope Chloe L`Eau de Chloe Givenchy Ange ou Demon Yves Rocher So Elixir David & Victoria Beckham Signature for Her Yves Saint Laurent Opium Cacharel LouLou Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Eisenberg J'ose Yves Rocher So Elixir Bois Sensuel Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Jil Sander Simply Jil Sander Carolina Herrera 212 Sexy Cartier Le Baiser Du Dragon Versace Versace Woman Calvin Klein Reveal