Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Fleur de Diva Emanuel Ungaro dla kobiet

Fleur de Diva Emanuel Ungaro dla kobiet

Miałem: 6

Fleur de Diva Emanuel Ungaro dla kobiet Zdjęcia Fleur de Diva Emanuel Ungaro dla kobiet Zdjęcia

Fleur de Diva marki Emanuel Ungaro to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fleur de Diva został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są rozmaryn, lilia, wisteria, hiacynt i marokańska róża; nutami serca są frezja, jaśmin, konwalia i; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Rozmaryn Lilia Wisteria Hiacynt Marokańska róża

Frezja Jaśmin Konwalia

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur de Diva by Emanuel Ungaro.

Fleur de Diva Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emanuel Ungaro Fleur de Diva, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emanuel Ungaro Fleur de Diva, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur de Diva marki Emanuel Ungaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur de Diva marki Emanuel Ungaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Balenciaga Michelle Liz Claiborne Curve Soul Air-Val International Disney Minnie Krizia Moods by Krizia Donna Michel Klein Cher Missoni Missoni Colori - Missoni Rosa Oilily Flowers Carla Bulgaria Roses Beauty Carla Calvin Klein Eternity Summer 2009 Coach Iris Splash Victorinox Swiss Army Swiss Army for Her Anna Sui Rock Me! Summer of Love