Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Divas Emanuel Ungaro dla kobiet

Divas Emanuel Ungaro dla kobiet

kakaowy

Divas marki Emanuel Ungaro to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Divas został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Max Gavarry. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza i ananas; nutami serca są piwonia, orchidea i ciemna czekolada; nutami bazy są paczula, ambra i piżmo.

Bergamotka Pomarańcza Ananas

Piwonia Orchidea Ciemna czekolada

Paczula Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Divas by Emanuel Ungaro.

Femme de Montblanc

Divas Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emanuel Ungaro Divas, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emanuel Ungaro Divas, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Divas marki Emanuel Ungaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Divas marki Emanuel Ungaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Nina Ricci Premier jour Lucky Day Cafe Parfums Cafe-Cafe Adventure Versace Versace Woman Sarah Jessica Parker Lovely Frederic Malle L'Eau d'Hiver Bvlgari BLV Absolute Agent Provocateur Diamond Dust Edition Lulu Castagnette Lulu Azagury Azagury Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Vecchi Rossetti FUBU Plush Lulu Beauty Starlet