Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Apparition Sun Emanuel Ungaro dla kobiet

Apparition Sun Emanuel Ungaro dla kobiet

Miałem: 1

Apparition Sun Emanuel Ungaro dla kobiet Zdjęcia

Apparition Sun marki Emanuel Ungaro to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Apparition Sun został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są malina i różowy grejpfrut; nutami serca są frezja i róża; nutami bazy są piżmo i cedr.

Malina Różowy grejpfrut

Frezja Róża

Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Apparition Sun by Emanuel Ungaro.

Apparition Sun Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emanuel Ungaro Apparition Sun, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emanuel Ungaro Apparition Sun, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Apparition Sun marki Emanuel Ungaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Apparition Sun marki Emanuel Ungaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Blumarine Vintage Givenchy My Givenchy Anna Sui Secret Wish Laura Biagiotti Emotion Exte J`S Exte Pop Lancetti Etre Special Edition IV Hilary Duff Wrapped With Love Bath and Body Works Mango Mandarin Emanuel Ungaro Ungaro Party Oriflame Elvie Molinard Mirea InStyle Sex In The City Lust