Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Apparition Parfum Revelation Emanuel Ungaro dla kobiet

Apparition Parfum Revelation Emanuel Ungaro dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Apparition Parfum Revelation marki Emanuel Ungaro to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Apparition Parfum Revelation został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są pieprz i malina; nutami serca są passiflora i róża; nutami bazy są paczula i heliotrop.

Pieprz Malina

Passiflora Róża

Paczula Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Apparition Parfum Revelation by Emanuel Ungaro.

Apparition Parfum Revelation Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emanuel Ungaro Apparition Parfum Revelation, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emanuel Ungaro Apparition Parfum Revelation, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Apparition Parfum Revelation marki Emanuel Ungaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Apparition Parfum Revelation marki Emanuel Ungaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Lancome Tresor Eau Legere Sheer Beaute Marketing Inc Nuzzle For Her Aubusson Histoire D`Amour 2 Geir Ness Laila Luciano Soprani DSoir John Richmond John Richmond Eau de Parfum S. Cute Sweet Amour Apple Luxe Red Tsi-La Organic Saqui Jacques Fath Yin Imperial Girard Bali Sunrise Space NK Tuberoli Sage Machado Garnet & Amethyst