Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Apparition Parfum Revelation Emanuel Ungaro dla kobiet

Apparition Parfum Revelation Emanuel Ungaro dla kobiet

Apparition Parfum Revelation marki Emanuel Ungaro to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Apparition Parfum Revelation został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są pieprz i malina; nutami serca są passiflora i róża; nutami bazy są paczula i heliotrop.

Pieprz Malina

Passiflora Róża

Paczula Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Apparition Parfum Revelation by Emanuel Ungaro.

Apparition Parfum Revelation Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emanuel Ungaro Apparition Parfum Revelation, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emanuel Ungaro Apparition Parfum Revelation, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Apparition Parfum Revelation marki Emanuel Ungaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Apparition Parfum Revelation marki Emanuel Ungaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Liz Claiborne Curve Crush Oriflame Miss O Christian Audigier Ed Hardy Women's EDT Gianfranco Ferre Ferré Rose Princesse Washington Tremlett My Fair Lady S. Cute Les poupées Love Kyoto KOYUKI Marc de la Morandiere Thiara Laurence Dumont Vanille Framboise Mary-Kate and Ashley Olsen South Beach Chic Galimard Galimard Star Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition 2011 Yves Rocher Folies de Saisons Le Nez au Vent au Printemps