Marki » D E » orientalno - fougere « Grupy

Apparition Homme Intense Emanuel Ungaro dla mężczyzn

Mam: 3 Miałem: 1 Chcę: 2 Ukochany zapach: 1

lekko korzenny
kwaśny

Apparition Homme Intense marki Emanuel Ungaro to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Apparition Homme Intense został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutami głowy są rabarbar i mandarynka; nutami serca są kolendra, herbata i anyż gwiazdkowaty; nutami bazy są ambra, wanilia i lukrecja.

Rabarbar Mandarynka

Kolendra Herbata Anyż gwiazdkowaty

Ambra Wanilia Lukrecja

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Apparition Homme Intense by Emanuel Ungaro.

Apparition Homme Intense Recenzje Perfum

Roq
Roq

Ciekawy "kompot" z tego zapachu, bo według opisu ma w sobie między innymi rabarbar i lukrecję. Na szczęście zamiast kompotu czuję męski, elegancki sznyt, lekko tylko słodkawy, relaksujący i z dobrą trwałością. Jest jak miękka marynarka z flaneli.
Nie jest krzyczący i walący na kilometr, czyli tak, jak lubię.
Zapach kameleon. Są dni, kiedy pachnie po prostu pięknie. Są też takie, kiedy tylko lekko wychyla się ponad przeciętność. Czuć, że ktoś mocno się przy nim napracował, choć patrząc na cenę jaką zapłaciłem (16 funtów za setkę), kariery raczej nie zrobił.
Za tę cenę, zdecydowanie polecam, bo śmiem twierdzić, że jakością i bukietem, jaki rozsiewa, bije na pysk, znacznie bardziej chwalone na forach zapachy.
Flakon dziwny, nieporęczny i raczej dla gitarzysty z szerokim rozstawem palców, ale bardzo mi się podoba i jest ozdobą mojej kolekcji.
Spróbować warto...

drejk
drejk

Długo się zbierałem żeby napisać tę recenzję, bo właściwie to nie wiem co chcę przekazać. Zacznę zatem od początku. Z zamówionymi perfumami dostałem próbkę Apparition Homme, zaaplikowałem na skórę, powąchałem i pomyślałem sobie co to w ogóle ma być, zupełnie nie w moim stylu. Zapach towarzyszył mi w ciągu dnia i wprawiał w bardzo dobry nastrój. Próbka szybko się skończyła, a ja zapragnąłem zastąpić ją większą pojemnością. Okazało się, że wspomniany zapach znika z rynku, dostępna jest za to wersja intense, więc postanowiłem zaryzykować.

Perfumy podobają mi się, nie mają pazura, ale za to bardzo nieoczywisty męski charakter, są więc w pewnym aspekcie kontrowersyjne. Woń bezpośrednio z flakonika (wąchając rozpylacz) jest przyjemnie słodka, czuć też kwaskowaty rabarbar. Projekcja podobno dobra, a nawet bardzo dobra. Ja po aplikacji wyczuwam ją dobrze przez godzinę, może trochę dłużej, później tylko kiedy szybko wstanę, albo zmienię kierunek ruchu. Ale co to jest za zapach… Przestrzenny, pociągający, czasem jest wyraźnie kwaśny, soczysty, czasem taki powietrzny, świeży, innym razem ulepkowato słodki, pudrowy. Oczywiście nie każdemu przypadnie do gustu, nie dla macho czy dresa, nie obrażając nikogo. Bywają dni, że i mi się nie podoba, wydaje się wtedy płaski i nudny, zwłaszcza bezpośrednio po aplikacji. Niby wieczorowy, ja go spokojnie używam do pracy, chociaż cieplejszą porą roku chętnie zaaplikuję po zmroku. Spokojnie wytrzymuje 8 godzin. Flakon nieporęczny, ale za to ciekawy, ma piękny kolor. Gdybym miał do czegoś przyrównać wrażenia jakie daje ten zapach, wymieniłbym satynę albo jedwab.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emanuel Ungaro Apparition Homme Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emanuel Ungaro Apparition Homme Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Apparition Homme Intense marki Emanuel Ungaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Apparition Homme Intense marki Emanuel Ungaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Lancome Hypnôse Homme Christian Dior Eau Noire Jacomo Jacomo de Jacomo Rouge Chopard Heaven La Perla Grigioperla Bugatti Bugatti Homme Lucky Brand Lucky You for Men Nobile 1942 Aqua Nobile Alain Delon Ad Alain Delon Classic Caron Impact Pour Un Homme Regency Cosmetics Jade East Bugatti Pureblack