Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Apparition Homme Emanuel Ungaro dla mężczyzn

Apparition Homme Emanuel Ungaro dla mężczyzn

lekko korzenny

Apparition Homme marki Emanuel Ungaro to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Apparition Homme został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutami głowy są rabarbar, mandarynka i anyż; nutami serca są herbata i pieprz; nutami bazy są lukrecja i korzeń wetywerii.

Rabarbar Mandarynka Anyż

Herbata Pieprz

Lukrecja Korzeń wetywerii

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Apparition Homme by Emanuel Ungaro.

Apparition Homme Recenzje Perfum

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Właśnie go sobie testuję i oto wrażenia. Zaczyna się jak większość "niebieskich" wód- trochę kwaśno-owocowo za sprawą mandarynki i nieco anyżkowo- z zapachów które wąchałem ostatnio podobnie pachnie na początku Perfect Strenght Avon i Free Motion z Oriflame. Pieprz, który jest w nucie serca jest słabo wyczuwalny, podobnie jak herbata, wydaje mi się, że przez drugą fazę prześlizgujemy się zupełnie nie zauważając jej. W bazie nieco ciepłego, mdlącego wetiweru i bardzo słodka lukrecja. Robi się tak "kominkowo"- ciepło, choć nie mam wrażenia żeby zapach był przesłodzony. Jest w sam raz. Wyczuwalne są też jakieś akordy drzewno- liściaste, bardzo podobne do tych, które przebijają się w innym zapachu Ungaro, który stworzył dla Avonu- Fever. Mnie się zapach bardzo podoba, choć pokręcę nosem na jego trwałość, którą nie grzeszy- wyczuwałem go na sobie ok 5 godzin, na nagdarstku, przy samej skórze nieco dłużej. Nie jest zapachem bardzo intensywnym, raczej trzeba się w niego "wtulić" nosem, żeby poczuć całe jego piękno. Mimo to i tak polecam

Roq
Roq

Wersja intense to trochę inna bajka. Owszem, trwa dłużej, ale charakter zapachu zmienił się dość znacznie. Kiedyś go opiszę.

belor
belor

Kompozycyjnie jest to bardzo duże zaskoczenie, bowiem Apparition jest naprawdę bardzo ładnym, aromatycznym i ciekawym zapachem. Mimo sporej ilości słodyczy, to zapach lekki, naturalny i ciepły, a równocześnie nie bez wyrazu. Można zaryzykować stwierdzenie, że mimo cytrusów wyróżnia się. Niestety ten pozytywny obraz mocno psują bardzo marne parametry użytkowe wody, które sprawiają, że jej używanie staje pod znakiem zapytania. 3, może 4 godziny realnej wyczuwalności oraz bardzo cicha, bliskoskórna projekcja nie pozostawiają nadziei. Być może w wersji Intense poprawiono tę niedogodność?

Seth
Seth

Subtelna, transparentna i bardzo dyskretna kompozycja o nieoczywiście męskim charakterze. Na mojej skórze zachowuje się linearnie, charakteryzując się mistrzowską równowagą i balansem poszczególnych nut, tworzących nowy – zupełnie nie identyfikowalny ze składowymi – obraz. Bardzo podoba się mojej żonie, która twierdzi, że mogłaby go swobodnie używać. Zachwyca urodą, kusi ceną, jednak parametrami zniechęca. Niedostateczna ekspozycja i trwałość sprawiające iż niedługo po aplikacji przestaję go odczuwać, odbiera radość użytkowania. Rzadko mi się to zdarza, więc może to indywidualna kwestia sensorycznej adaptacji w tym konkretnym przypadku. Stosowny ciepłą porą przy nieformalnych okazjach. W skali (1-6): za kompozycję - 4; oryginalność - 4; intensywność - 3; trwałość - 4. Ocena końcowa: 3,75.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emanuel Ungaro Apparition Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emanuel Ungaro Apparition Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Apparition Homme marki Emanuel Ungaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Apparition Homme marki Emanuel Ungaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Kenzo Kenzo pour Homme Ralph Lauren Polo Lalique Lalique Pour Homme Equus Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Jean Paul Gaultier Kokorico Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Giorgio Armani Armani Code Givenchy Xeryus Rouge Lancome Hypnôse Homme Bvlgari Bvlgari Extreme Geoffrey Beene Grey Flannel Lalique Encre Noire Emanuel Ungaro Apparition Homme Intense Christian Dior Fahrenheit Chanel Allure Homme Sport Versace Dreamer Bvlgari Bvlgari Man Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Dolce&Gabbana The One for Men