Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Apparition Cobalt Emanuel Ungaro dla mężczyzn

Apparition Cobalt Emanuel Ungaro dla mężczyzn

Apparition Cobalt marki Emanuel Ungaro to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Apparition Cobalt został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutami serca są lawenda i gałka muszkatołowa; nutami bazy są paczula i cedr virginia.

Bergamotka Mandarynka

Lawenda Gałka muszkatołowa

Paczula Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Apparition Cobalt by Emanuel Ungaro.

Apparition Cobalt Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emanuel Ungaro Apparition Cobalt, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emanuel Ungaro Apparition Cobalt, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Apparition Cobalt marki Emanuel Ungaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Apparition Cobalt marki Emanuel Ungaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Lalique Lalique Pour Homme Promoparf Exclusive Livingstone Traveller Fragrance - Kalahari Donna Karan DKNY Be Delicious RED ART Men Calvin Klein CK IN2U POP for Him Gap Washed Cotton No.784 Replay Replay for Him Canali Winter Tale Special Edition Animale Azul Molinard Molinard Homme III Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers for Him Tommy Hilfiger Tommy Summer 2010 Cuba Paris Cuba Gold