Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Apparition Emanuel Ungaro dla kobiet

Apparition Emanuel Ungaro dla kobiet

Apparition Emanuel Ungaro dla kobiet Zdjęcia

Apparition marki Emanuel Ungaro to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Apparition został wydany w 2004 roku. Apparition stworzyli Francoise Caron i Francis Kurkdjian. Nutami głowy są malina i słodka papryka; nutami serca są passiflora i róża; nutami bazy są paczula, heliotrop, wanilia, ambra i fasolka tonka.

Malina Słodka papryka

Passiflora Róża

Paczula Heliotrop Wanilia Ambra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Apparition by Emanuel Ungaro.

Little Red Dress

Apparition Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Hmm, spory zawód, ani naturalna malina, do tego męcząca, zasłodzona w sposób sztuczny i ten specyficzny początek maliny z słodką papryką.
Później czuć bardziej różę w połączeniu z maliną, takie trochę klimaty Tresor Midnight Rose, ale jakby dużo słabsza wersja, trochę a la mamba malinowa (w tej fazie).
Moc spora, aspiracje też, ale cóż - zapach zawodzi.

mala9mi
mala9mi

Widzę, że nie tylko ja wyczuwam podobieństwo do Wisha.

Ale Wish nawet lubię a Apparition jest niestety dla mnie nie do przejścia. Syntetyczna dziwna malina. Sama malina może być fajna choć jak dla mnie raczej nie do noszenia jako perfumy a raczej chwilowy poprawiacz humoru. No bo kto nie lubi zapachu mamby, prawda? Niestety tutaj ta malina jest doprawiona jakoś tak dziwnie, że jednocześnie jest plastikowo - słodka a z drugiej strony jakaś taka przykurzona i zamulona. Plus gdzieś lekka sugestia wanilii z paczulą. Zupełnie nie dla mnie.

Sam zapach dość mocny, ogoniasty. Trwałość ok 6 godzinna.

czerwiec
czerwiec

Malinowa Mamba. Zwykle na sobie takich efektów na ulice nie wynoszę, ale nie jest to najgorszy z ulepów. Wręcz przeciwnie, to zapach sympatyczny i nie mdlący. Z czasem pierwszeństwo przesuwa się z maliny na wanilię, a słodycz trochę cierpnie.
A poza tym to pierwsze perfumy, które mnie uczuliły. Bywa.

matka1973
matka1973

Faktycznie przez chwilę trochę przypomina Wish, ale o ile Wish jest słodyczą zmysłową, dojrzałą i elegancką, rozkwitającą wręcz na "nosicielce", to Apparition jawi się jako nierozwijający się raczej malinowo - waniliowy słodziak. Mimo wszystko lubię ten zapach, bo uwielbiam perfumowe słodkości.

gugusia
gugusia

Słodki do bólu z lekka podobny do Wish Choparda.
Mega malinowy zapach doprawiony toną różowego pieprzu.
100% cukru w cukrze i tylko dla amatorek mega słodziakó ;)

amanda
amanda

Maliny wysuwające się zdecydowanie naprzód , ale jednak wyczuwm też razem z nią róże .
Nie są to typowo jadalne i słodziutke malinki , ale mnie od razu przychodzi na myśl skojarzenie z przed lat, zapach cudownych chińskich gumek , w żywych kolorach i pięknie pachnących na malinowo , aż szkoda było ich używać aby nie starł się kolor i zapach .
Tak właśnie podobnie pachnie dla mnie Aparittion , takimi "gumkowymi" malinkami , ale jakże przyjemnymi .
Zapach jest cieplutki ogrzany wonią tutaj łagodnego heliotropu i bobu tonka , który w malutkich ilościach rozdziela woń wanilii , migdałów , cynamonu i gozdzików .
Nie rozwija się ,to może jedyna jego wada , ale naprawdę malutka i można na nią przymknąć oko .
Ogólnie zapach prosty bez doszukiwania się drugiego dna, ale spokojnie i cichutko delikatnie spowija nas aromatem malinkowo przyprawowym , absolutnie nie ulepnym , nienachalnym .To tak jakby iść w deszczyku kapuśniaczku nie czuje się , że pada, ale po chwilce czujemy , że jesteśmy nim przemoknięci .

gardenia
gardenia

Pamietam, że testowałam pobieznie w perfumo-aptece i nie podobały mi się, wydawały mi się ulepowate i typowo angelowo-euphoriowo-britniowe. Byłam zdziwiona, że to Ungaro, którego kojarzę z kraecjami zapachowymi z lat 80 tych.
Lecz czas płynie i na szczęście otrzymałam miniaturkę, która dostała się pod mój nos i...Apparition spodobał mi się!
Dużo ziemistej, suchej paczuli ze słodkimi ciemnoczerwonymi i smakowitymi owocami. Malina, wanilia, ale żaden deserek, tylko ładna sucha i czarna gałązka. Całość wibruje różnymi składnikami, jest żywa, optymistyczna ale też trochę tajemnicza, pociągająca.
Ciepłe i otulające perfumy, trochę przypominają mi suchą skarmelizowaną watę cukrową, którą uwielbiam :)
W miarę trwałe i naprawdę niezłe. Dośc znani twórcy tegoz pachnidła zrobili kawał dobrej roboty: niby nic noweg, niby trendy, a jednak coś w sobie mają. Dla mnie zapach podchodzi pod niszę, jest naturalny, ciekawy i po prostu dobrej jakości.
Dla wielbicieli ciepłych, słodkich i paczulowych pachnideł.

Przyjemny, owocowy zapach. Główną rolę grają maliny, nieco landrynkowe, czasem pojawia się nuta śmietankowej wanilii.

Podoba mi się - nie jest sztuczny i ma w sobie coś co kojarzy mi się z latem - beztroską, wakacjami, chodzeniem po plaży z malinowym lizakiem w ręku.

perfumeholic88
perfumeholic88

Dostalam probke. Rzeczywiscie od razu bardzo wyczuwalna jest malina, ale ja bym nie powiedziala, ze to malinowy ulep, jest wprawdzie slodka, ale nie do obrzydzenia. Przypomina mi raczej sok malinowy. Na mnie zapach praktycznie sie nie rozwija, ciagle obecna jest malina w formie malinowego soku,ale po kilku minutach dochodzi do tego delikatna roza. Wanilii nie stwierdzam.
Zapach nie rzuca na kolana z pewnoscia, ale mysle, jest niebrzydki i sprawdzi sie na wiosne i lato na codzien.

monika690
monika690

Dla mnie totalna landryna, słodki owocowy, nie rozwijający się zapach. Kiedyś zakupiłam 30ml, tak do spróbowania i nie zdzierżyłam, musiałam oddać. Wiem, że się znajdą wielbicielki tego zapachu, a niech im służy.

Dakini
Dakini

Apparition jest dziwnym zapachem. Na samym początku atakuje nozdrza malinowym ulepkiem i tych mniej wytrwałych od razu do siebie zniechęca. Jeśli jednak czyjś badawczy umysł zdobędzie się na towarzyszenie tym perfumom na przestrzeni paru godzin, doświadczy niezwykłego spektaklu. Bo oto nachalne owocki ustępują wysublimowanym nutom róży oblanej wanilią, w tle nieśmało zaczyna dopominać się uwagi heliotrop i zmysłowa ambra. Całość staje się elegancka, wyrafinowana i niebanalna.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Emanuel Ungaro Apparition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Emanuel Ungaro Apparition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Apparition marki Emanuel Ungaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Apparition marki Emanuel Ungaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel LouLou Laura Biagiotti Roma Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Tom Ford Black Orchid Cartier Le Baiser Du Dragon Yves Rocher Yria Cacharel Eden ScentStory 24 Gold Yves Saint Laurent Baby Doll Mauboussin Mauboussin Guerlain Shalimar Slava Zaitsev Maroussia Serge Lutens Ambre Sultan Estée Lauder Youth-Dew Agent Provocateur L'Agent Estée Lauder Sensuous Noir Lalique Amethyst Yves Rocher Neonatura Cocoon Coty Pret a Porter Guerlain Shalimar Parfum Initial