Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Ellie Nuit Ellie Perfume dla kobiet

Ellie Nuit Ellie Perfume dla kobiet

lekko korzenny
Ellie Nuit Ellie Perfume dla kobiet Zdjęcia

Ellie Nuit marki Ellie Perfume to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Ellie Nuit został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Roudnitska. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, fiołek, drzewo sandałowe, kolendra i liść figi.

Róża Fiołek Drzewo sandałowe Kolendra Liść figi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ellie Nuit by Ellie Perfume.

Ellie Nuit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ellie Perfume Ellie Nuit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ellie Perfume Ellie Nuit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ellie Nuit marki Ellie Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ellie Nuit marki Ellie Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Olivier Strelli Olivier Strelli Jette Joop Dark Sapphire Iceberg The Iceberg Fragrance Paco Rabanne Ultraviolet Aurore Borealis Edition Kenzo Flower by Kenzo Edition d`Artistes Ayala Moriel Hanami Givenchy Harvest 2009 Ange ou Demon Fleur d`Oranger Erreuno Erreuno Jean Paul Gaultier Classique X Extrait Gucci Gucci Guilty En Voyage Perfumes Carmel Boheme Ulric de Varens Indra