Marki » D E » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Ellie Ellie Perfume dla kobiet

Ellie Ellie Perfume dla kobiet

Ellie Ellie Perfume dla kobiet Zdjęcia

Ellie marki Ellie Perfume to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Ellie został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Roudnitska. Perfumy zawierają takie składniki, jak białe kwiaty, wanilia, wetyweria i piżmo.

Białe kwiaty Wanilia Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ellie by Ellie Perfume.

Ellie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ellie Perfume Ellie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ellie Perfume Ellie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ellie marki Ellie Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ellie marki Ellie Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Pierre Cardin Choc de Cardin Yves Rocher Secrets d’Essences Iris Noir Eau Fraiche Nicole Miller Frenzy Laura Ashley L'Eau Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale Miller Harris Terre d'Iris Gosh KAOS Emilio Pucci Vivara Silver Edition Hermes 24 Faubourg Givenchy Givenchy III Laura Biagiotti Laura Rose Emilio Pucci Vivara (2007)