Marki » D E » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Ellie Ellie Perfume dla kobiet

Ellie Ellie Perfume dla kobiet

Ellie Ellie Perfume dla kobiet Zdjęcia

Ellie marki Ellie Perfume to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Ellie został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Roudnitska. Perfumy zawierają takie składniki, jak białe kwiaty, wanilia, wetyweria i piżmo.

Białe kwiaty Wanilia Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ellie by Ellie Perfume.

Ellie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ellie Perfume Ellie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ellie Perfume Ellie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ellie marki Ellie Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ellie marki Ellie Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Hermes Rouge Hermes Avon Christian Lacroix Rouge Nina Ricci Deci Dela Marks and Spencer Per Una La Perla Blue Roberto Capucci Capucci de Capucci Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau de Parfum Laura Ashley Laura Ashley No. 1 I Santi Via Veneto Etienne Aigner Explosive Yardley Chique Novaya Zarya Russkie Uzori