Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Tracy Ellen Tracy dla kobiet

Tracy Ellen Tracy dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 3

migdałowy

Tracy marki Ellen Tracy to kwiatowe perfumy dla kobiet. Tracy został wydany w 2006 roku. Tracy stworzyli Jean-Claude Delville i Richard Herpin. Nutami głowy są piwonia, kwiat śliwy, liść czarnej porzeczki i lilia wodna; nutami serca są róża, irys, fiołek i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, mleko migdałowe, wanilia, biała ambra i korzeń irysa.

Piwonia Kwiat śliwy Liść czarnej porzeczki Lilia wodna

Róża Irys Fiołek Konwalia

Drzewo sandałowe Mleko migdałowe Wanilia Biała ambra Korzeń irysa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tracy by Ellen Tracy.

Ex`cla-ma`tion
Laura

Tracy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ellen Tracy Tracy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ellen Tracy Tracy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tracy marki Ellen Tracy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tracy marki Ellen Tracy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Love in Paris Lise Watier Desirable Coty Sand & Sable The Body Shop Mandarin Orchid Memo Voyages Naturels - Orange Blossom From Italy biehl parfumkunstwerke eo03 Profumi del Forte By Night White Diptyque Do Son The Body Shop Love ETC Voluspa Enfleurage Voluspa Tuberosa Agave Montale So Flowers