Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Tracy Ellen Tracy dla kobiet

Tracy Ellen Tracy dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 3

migdałowy

Tracy marki Ellen Tracy to kwiatowe perfumy dla kobiet. Tracy został wydany w 2006 roku. Tracy stworzyli Jean-Claude Delville i Richard Herpin. Nutami głowy są piwonia, kwiat śliwy, liść czarnej porzeczki i lilia wodna; nutami serca są róża, irys, fiołek i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, mleko migdałowe, wanilia, biała ambra i korzeń irysa.

Piwonia Kwiat śliwy Liść czarnej porzeczki Lilia wodna

Róża Irys Fiołek Konwalia

Drzewo sandałowe Mleko migdałowe Wanilia Biała ambra Korzeń irysa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tracy by Ellen Tracy.

Ex`cla-ma`tion
Laura

Tracy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ellen Tracy Tracy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ellen Tracy Tracy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tracy marki Ellen Tracy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tracy marki Ellen Tracy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Yves Rocher Rose Absolue Liz Claiborne Bora Bora Exotic The Body Shop The Spirit of Moonflower Gap Dream Charles of the Ritz Forever Krystle Korloff Paris Kn°I Givenchy Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang Victoria`s Secret Lace Orange Flower L`Occitane en Provence Mimosa de l`Esterel Mirato Malizia Bon Bons Oxygen Bubble Revlon Fleurs de Jontue Rose De Mai