Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Ellen Tracy Ellen Tracy dla kobiet

Ellen Tracy Ellen Tracy dla kobiet

Ellen Tracy Ellen Tracy dla kobiet Zdjęcia Ellen Tracy Ellen Tracy dla kobiet Zdjęcia

Ellen Tracy marki Ellen Tracy to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są Śliwka, nuty zielone, galbanum, osmantus, brzoskwinia, hiacynt, bergamotka, cytryna i cynamon; nutami serca są aldehydy, tuberoza, orchidea, korzeń irysa, jaśmin, ylang-ylang, konwalia, róża, frezja i goździk (roślina); nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, mech dębowy, malina, cedr i fasolka tonka.

Śliwka Nuty zielone Galbanum Osmantus Brzoskwinia Hiacynt Bergamotka Cytryna Cynamon

Aldehydy Tuberoza Orchidea Korzeń irysa Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża Frezja Goździk (roślina)

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Mech dębowy Malina Cedr Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ellen Tracy by Ellen Tracy.

Incanto
Tracy
Bijan

Ellen Tracy Recenzje Perfum

elektrokot
elektrokot

Malwina ta recenzja to majstersztyk:D
Muszę poznać te perfumy, bo mam prawdziwą ciocię z Ameryki i ona jest taka właśnie;)

2017
Malwina
Malwina

Zapach jak ciocia z Ameryki. Wszystko jest tutaj zaplanowane od początku, do końca, eleganckie i luksusowe. Mimo, że przyjazd był zapowiedziany już wcześniej, jej pojawienie się i tak jest wielką niespodzianką. Pojawia się jak meteor rozświetlający szarą rzeczywistość. Przez moment, przez rozoraną kurtynę można ujrzeć świat nowojorskiego high-life i poddać się wrażeniu, że jest się jego częścią.

Ciocia ma klasę, jest obyta w świecie i ma na sobie płaszcz od Donny Karan. Energicznie wita się z oszołomionymi domownikami. Rozdaje prezenty i mówi, że na krótko, bo jutro wylatuje na wystawę do Paryża. Pojawia się i jest. Z całym swoim ciepłem, luksusem i bezpośredniością. Sprawia, że wierzymy, że my też tak możemy.

Zapach zbliżony do klasycznego Bijan, ale przy cioci z Ameryki, Bijan to luksusowa, niezrównoważona emocjonalnie prostytutka w zbyt ostrym makijażu, próbująca zwrócić na siebie uwagę Ryszarda Horowitza, zbyt głośnym śmiechem na przyjęciu.

2017
grudzienszal
grudzienszal

Ależ piękny zapach sprawiłam sobie na nadchodzącą wiosnę i lato.Bez dwóch zdań Ellen Tracy Ellen Tracy jest pełen tajemniczości,kobiecości i elegancji.Otwiera się pikantnie-owocowo. Czuć mocno śliwkę z odrobinką brzoskwini.Do tego dochodzi mocny zielony akord,który szybko zostaje wyparty przez nuty drzewa sandałowego.Dzięki temu zapach staje się szalenie przytulny i ciepły.Podsumowując-zapach bardzo bogaty i świetny na ciepłe wiosenne jak i chłodniejsze letnie dni.A na dodatek jest i ogon i trwałość.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ellen Tracy Ellen Tracy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ellen Tracy Ellen Tracy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ellen Tracy marki Ellen Tracy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ellen Tracy marki Ellen Tracy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Prada Infusion d'Iris L'Eau d'Iris Bottega Veneta Bottega Veneta Givenchy Ange ou Demon Lacoste Lacoste Pour Femme Balenciaga Balenciaga L`Essence Cartier Baiser Vole Salvatore Ferragamo F for Fascinating Oriflame Lady Avebury Montblanc Legend Pour Femme Moschino Cheap & Chic Chanel Chance Eau Fraiche Guy Laroche Fidji Christian Dior Midnight Poison Extrait de Parfum Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Salvatore Ferragamo Incanto Issey Miyake Le Feu d'Issey Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Chanel Coco Mademoiselle Calvin Klein CK One ScentStory 24 Gold