Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Ellen Tracy Ellen Tracy dla kobiet

Ellen Tracy Ellen Tracy dla kobiet

Ellen Tracy Ellen Tracy dla kobiet Zdjęcia Ellen Tracy Ellen Tracy dla kobiet Zdjęcia

Ellen Tracy marki Ellen Tracy to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są Śliwka, nuty zielone, galbanum, osmantus, brzoskwinia, hiacynt, bergamotka, cytryna i cynamon; nutami serca są aldehydy, tuberoza, orchidea, korzeń irysa, jaśmin, ylang-ylang, konwalia, róża, frezja i goździk (roślina); nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, mech dębowy, malina, cedr i fasolka tonka.

Śliwka Nuty zielone Galbanum Osmantus Brzoskwinia Hiacynt Bergamotka Cytryna Cynamon

Aldehydy Tuberoza Orchidea Korzeń irysa Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża Frezja Goździk (roślina)

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo mech dębowy Malina Cedr Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ellen Tracy by Ellen Tracy.

Incanto

Ellen Tracy Recenzje Perfum

grudzienszal
grudzienszal

Ależ piękny zapach sprawiłam sobie na nadchodzącą wiosnę i lato.Bez dwóch zdań Ellen Tracy Ellen Tracy jest pełen tajemniczości,kobiecości i elegancji.Otwiera się pikantnie-owocowo. Czuć mocno śliwkę z odrobinką brzoskwini.Do tego dochodzi mocny zielony akord,który szybko zostaje wyparty przez nuty drzewa sandałowego.Dzięki temu zapach staje się szalenie przytulny i ciepły.Podsumowując-zapach bardzo bogaty i świetny na ciepłe wiosenne jak i chłodniejsze letnie dni.A na dodatek jest i ogon i trwałość.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ellen Tracy Ellen Tracy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ellen Tracy Ellen Tracy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ellen Tracy marki Ellen Tracy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ellen Tracy marki Ellen Tracy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Prada Infusion d'Iris L'Eau d'Iris Bottega Veneta Bottega Veneta Lacoste Lacoste Pour Femme Givenchy Ange ou Demon Balenciaga Balenciaga L`Essence Cartier Baiser Vole Oriflame Lady Avebury Salvatore Ferragamo F for Fascinating Guy Laroche Fidji Christian Dior Midnight Poison Extrait de Parfum Salvatore Ferragamo Incanto Chanel Coco Mademoiselle Calvin Klein CK One ScentStory 24 Gold Prada Infusion d'Iris Chanel Chance Eau Fraiche Thierry Mugler Cologne Summer Flash Mandarina Duck Mandarina Duck Rouge Intense Azzaro Twin for Women Chanel Chanel No 19 Parfum