Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Yujin Sting Ella Mikao dla mężczyzn

Yujin Sting Ella Mikao dla mężczyzn

dymny
Yujin Sting Ella Mikao dla mężczyzn Zdjęcia

Yujin Sting marki Ella Mikao to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są mandarynka i rozmaryn; nutami serca są brazylijskie drzewo różane i pieprz; nutami bazy są mech dębowy, nuty drzewne i kadzidło.

Mandarynka Rozmaryn

Brazylijskie drzewo różane Pieprz

mech dębowy Nuty drzewne Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yujin Sting by Ella Mikao.

Yujin Sting Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ella Mikao Yujin Sting, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ella Mikao Yujin Sting, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yujin Sting marki Ella Mikao. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yujin Sting marki Ella Mikao reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Hugo Boss Boss In Motion Blue Lacoste Essential Ralph Lauren Polo Explorer Lancome Hypnose Homme Eau Fraiche Nobile 1942 Vespri Esperidati for Men Mark Buxton Black Angel Mark Buxton Nameless Perfumer`s Workshop Samba Heat Men Kiehl`s Forest Rain Michael Storer Kadota Histoires de Parfums Noir Patchouli Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Atomes Crochus