Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Yujin Men Ella Mikao dla mężczyzn

Yujin Men Ella Mikao dla mężczyzn

kamforowy

Yujin Men marki Ella Mikao to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są czarna porzeczka, fiołek, bazylia i cytryna; nutami serca są eukaliptus, irys i drzewo sandałowe; nutami bazy są paczula, cedr i ambra.

Czarna porzeczka Fiołek Bazylia Cytryna

Eukaliptus Irys Drzewo sandałowe

Paczula Cedr Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yujin Men by Ella Mikao.

Yujin Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ella Mikao Yujin Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ella Mikao Yujin Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yujin Men marki Ella Mikao. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yujin Men marki Ella Mikao reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Cacharel Nemo Charles Jourdan Charles Jourdan The Parfum Christian Dior Fahrenheit 32 Shiseido Feminite du Bois Lorenzo Villoresi Sandalo Hermes Parfum des Merveilles 2006 Comptoir Sud Pacifique Nomaoud Molinard Nirmala Jacques Fath Fath Pour L`Homme Burberry Burberrys Yves Saint Laurent Belle d`Opium FUBU Plush