Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Yujin Men Ella Mikao dla mężczyzn

Yujin Men Ella Mikao dla mężczyzn

kamforowy

Yujin Men marki Ella Mikao to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są czarna porzeczka, fiołek, bazylia i cytryna; nutami serca są eukaliptus, irys i drzewo sandałowe; nutami bazy są paczula, cedr i ambra.

Czarna porzeczka Fiołek Bazylia Cytryna

Eukaliptus Irys Drzewo sandałowe

Paczula Cedr Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yujin Men by Ella Mikao.

Yujin Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ella Mikao Yujin Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ella Mikao Yujin Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yujin Men marki Ella Mikao. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yujin Men marki Ella Mikao reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Christian Dior Dolce Vita Chevignon Chevignon For Men Laura Biagiotti Roma per Uomo Tann Rokka Aki Guerlain Bois d'Armenie Al Haramain Perfumes Mukhallath Al Quds Oleg Cassini Cassini for Men Liz Claiborne Spark Seduction for Men Guerlain Habit Rouge Beau Cavalier Lili Bermuda Cedarwood Des Filles a la Vanille Patchouli Tendre Soupir Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes Men