Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Yujin Gold Ella Mikao dla kobiet

Yujin Gold Ella Mikao dla kobiet

wodny

Yujin Gold marki Ella Mikao to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są liczi, nektarynka i różowy grejpfrut; nutami serca są frezja, lilia wodna i róża; nutami bazy są białe piżmo, brazylijskie drzewo różane i ambra.

Liczi Nektarynka Różowy grejpfrut

Frezja Lilia wodna Róża

Białe piżmo Brazylijskie drzewo różane Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yujin Gold by Ella Mikao.

Yujin Gold Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ella Mikao Yujin Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ella Mikao Yujin Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yujin Gold marki Ella Mikao. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yujin Gold marki Ella Mikao reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gabriela Sabatini Temperamento Christian Dior Dior Addict Shine Davidoff Cool Water Woman Freeze Me Tiffany Trueste Novae Plus Ballet Crabtree & Evelyn India Hicks Island Nights M. Micallef Floral Sage Machado Jade & Topaz Thymes Naia Esme Rene Perfetto Garage Alexia Tommy Bahama Set Sail Martinique