Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Yujin Floa Ella Mikao dla kobiet

Yujin Floa Ella Mikao dla kobiet

Mam: 1

wodny

Yujin Floa marki Ella Mikao to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Yujin Floa został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są ananas, mandarynka, brzoskwinia i truskawka; nutami serca są Śliwka, lilia wodna i róża; nutami bazy są ambra i piżmo.

Ananas Mandarynka Brzoskwinia Truskawka

Śliwka Lilia wodna Róża

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yujin Floa by Ella Mikao.

Yujin Floa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ella Mikao Yujin Floa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ella Mikao Yujin Floa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yujin Floa marki Ella Mikao. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yujin Floa marki Ella Mikao reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annayake Natsumi Clinique Clinique Happy in Bloom Princesse Marina De Bourbon Rouge Royal Guerlain Cherry Blossom Fruity Donna Karan DKNY Be Delicious Red Art Gres Cabotine Delight Carven Carven Couture Fresh Fig Apricot InStyle Sex In The City Love Sanctuary Pomegranate & Cassis Galimard Lapis Lazuli Zara Zara Girl