Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Yujin Amour Ella Mikao dla kobiet

Yujin Amour Ella Mikao dla kobiet

ozonowy

Yujin Amour marki Ella Mikao to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Yujin Amour został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są klementynka, melon i grejpfrut; nutami serca są lilia, fiołek, frezja i nuty morskie; nutami bazy są ambra, piżmo i wetyweria.

Klementynka Melon Grejpfrut

Lilia Fiołek Frezja Nuty morskie

Ambra Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yujin Amour by Ella Mikao.

Yujin Amour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ella Mikao Yujin Amour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ella Mikao Yujin Amour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yujin Amour marki Ella Mikao. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yujin Amour marki Ella Mikao reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Beverly Hills Wings Benetton Benetton White Night Woman Hermes Hermessence Osmanthe Yunnan Marks and Spencer Autograph Blush The Body Shop Cassis Rose Perfume Oil Diesel Diesel Fuel for Life Unlimited Ineke Chemical Bonding Eau Jeune Eau Jeune Bellissima Candie`s Heartbreaker Lollia Believe Animale Animale Temptation Clinique Clinique Happy In Bloom 2011