Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Violet Eyes Elizabeth Taylor dla kobiet

Violet Eyes Elizabeth Taylor dla kobiet

Violet Eyes Elizabeth Taylor dla kobiet Zdjęcia

Violet Eyes marki Elizabeth Taylor to kwiatowe perfumy dla kobiet. Violet Eyes został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Carlos Benaim. Nutę głowy stanowi brzoskwinia; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są cedr virginia, ambra i piwonia.

Brzoskwinia

Jaśmin Róża

Cedr Virginia Ambra Piwonia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Violet Eyes by Elizabeth Taylor.

Eclat d’Arpège

Violet Eyes Recenzje Perfum

newelka
newelka

Jest to lekki, przyjemny, nieskomplikowany, świeży zapach; raczej letni niż wiosenny (bo intensywnie czuć owoc brzoskwini, a wiosna na brzoskwinię to niby jeszcze za wcześnie...).

Wzięłam w ciemno. Liczyłam na cedr (który w zapachach kocham a który jest tu wskazywany na dominujący) i na podobieństwo do Eclat d'Arpege (które bardzo lubię ale ich trwałość mnie rozczarowuje). Poza tym uwielbiam porównywać perfumy opisywane przez innych jako "so alike", szukać ich różnic i podobieństw.

Podobieństwo do Eclat może jest ale raczej nie bezpośrednio w zapachu co w kategorii i kolorze flakonika... Na mnie Eclat są bardzo bzowe, chłodne i przywodzą na myśl wiosenny wiatr od strony zagajnika - te są głównie brzoskwiniowe, na ciepłej ambrowej bazie, tylko czasem gdzieś-tam błyśnie kwiatek. Ogólnie raczej ciepłe w odbiorze. Nie są brzydkie ale ja nie przepadam za ciepłymi zapachami, a ten taki na mnie jednak jest. Trochę mnie przez to męczy.

Trwałość przeciętna, projekcja raczej łagodna.

Spodoba się osobom lubiącym ciepłe, nieskomplikowane, codzienne, letnie owocowe zapachy. Zapach niebrzydki a cena zachęcająca. To raczej zapach bezpieczny i bardzo odcinający się od innych - cięższych i pudrowych - zapachów sygnowanych przez tę gwiazdę.

Madlene
Madlene

Faktycznie ma w sobie cos z Eclat d’Arpège Lanvin, mysle ze wart wyprobowania, zwlaszcza ze jest trwalszy niz w/w, a i cena niewielka.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Taylor Violet Eyes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Taylor Violet Eyes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Violet Eyes marki Elizabeth Taylor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Violet Eyes marki Elizabeth Taylor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Slava Zaitsev Maroussia Lacoste Lacoste Pour Femme Queen Latifah Queen by Queen Latifah Rihanna Rogue Serge Lutens Un Bois Vanille Jessica Simpson Fancy Rihanna Rebelle FCUK FCUK Friction for Her Givenchy Ange ou Demon Yves Saint Laurent Manifesto L’Eclat Lancome La Vie Est Belle L’Absolu Jean Paul Gaultier Classique Intense Jil Sander Simply Jil Sander Pierre Balmain Extatic Intense Gold Queen Latifah Queen of Hearts Aquolina Gold Sugar Cacharel Eden Thierry Mugler Angel Eau Sucree Yves Rocher So Elixir Eau de Parfum Carolina Herrera 212 Sexy