Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Sparkling White Diamonds Elizabeth Taylor dla kobiet

Sparkling White Diamonds Elizabeth Taylor dla kobiet

Mam: 1

żółtych kwiatów
Sparkling White Diamonds Elizabeth Taylor dla kobiet Zdjęcia Sparkling White Diamonds Elizabeth Taylor dla kobiet Zdjęcia

Sparkling White Diamonds marki Elizabeth Taylor to kwiatowe perfumy dla kobiet. Sparkling White Diamonds został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są lilia, gardenia i neroli; nutami serca są jaśmin, róża i narcyz; nutami bazy są ambra, nuty drzewne i piżmo.

Lilia Gardenia Neroli

Jaśmin Róża Narcyz

Ambra Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sparkling White Diamonds by Elizabeth Taylor.

Sparkling White Diamonds Recenzje Perfum

Sparkling White Diamonds by Elizabeth Taylor 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Taylor Sparkling White Diamonds, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Taylor Sparkling White Diamonds, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sparkling White Diamonds marki Elizabeth Taylor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sparkling White Diamonds marki Elizabeth Taylor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jennifer Lopez Glow Alfred Sung Sung Guerlain With Love Shalini Shalini L`Erbolario Caprifoglio L`Erbolario Petali & Fiori Geo. F. Trumper Milk of Flowers Cologne Loewe Esencia Femme Emilio Pucci Vivara Black Edition Miller et Bertaux Shanti Shanti Van Cleef & Arpels First Summer Pour l'Ete Revlon Fleurs de Jontue Lotus de Nuit