Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Passion for Men Elizabeth Taylor dla mężczyzn

Passion for Men Elizabeth Taylor dla mężczyzn

Miałem: 1

Passion for Men marki Elizabeth Taylor to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Passion for Men został wydany w 1989 roku. Nutami głowy są pomarańcza, nuty owocowe, galbanum, bergamotka, cytryna, neroli i lawenda; nutami serca są goździk (roślina), drzewo sandałowe, paczula, cynamon, jodła balsamiczna, jaśmin, cedr, geranium i gałka muszkatołowa; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, benzoes, mech dębowy, wanilia, styraks, piżmo i wetyweria.

Pomarańcza Nuty owocowe Galbanum Bergamotka Cytryna Neroli Lawenda

Goździk (roślina) Drzewo sandałowe Paczula Cynamon Jodła balsamiczna Jaśmin Cedr Geranium Gałka muszkatołowa

Fasolka tonka Ambra Benzoes Mech dębowy Wanilia Styraks Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Passion for Men by Elizabeth Taylor.

Passion for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Taylor Passion for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Taylor Passion for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Passion for Men marki Elizabeth Taylor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Passion for Men marki Elizabeth Taylor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Hugo Boss Boss Intense Baldessarini Ambré Jacomo Jacomo for Men Avon Tomorrow for Men Caron Yatagan Molinard Les Orientaux: Patchouli Atelier Flou Black Purple Les Nez Let Me Play the Lion Strellson Strellson No 1 June Jacobs Better Love Naturel Penhaligon`s Zizonia Dorin Un Air d’Arabie Amber