Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Gardenia Elizabeth Taylor dla kobiet

Gardenia Elizabeth Taylor dla kobiet

Mam: 4 Chcę: 4

Gardenia marki Elizabeth Taylor to kwiatowe perfumy dla kobiet. Gardenia został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są konwalia i zielone liście; nutami serca są gardenia, piwonia i orchidea; nutami bazy są piżmo i goździk (roślina).

Konwalia Zielone liście

Gardenia Piwonia Orchidea

Piżmo Goździk (roślina)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gardenia by Elizabeth Taylor.

Gardenia Recenzje Perfum

Popieram przedmówczynie :)

Zapach śliczny - piękna, lekka gardenia z zaledwie szczyptą tuberozy. Całość miła, wiosenna i dziewczęca, ale niestety bardzo nietrwała.

Poza tym na rynku jest tak wiele pięknych perfum z gardenią, że tą nie warto zawracać sobie głowy. Plusem jest niewielka cena - ale co z tego skoro po godzinie nic już właściwie nie czuć.

Tam
Tam

Gardenia, jak to gardenia, pachnie gardenią :)
i na tym można by zakończyć recenzję. Wiele więcej napisać się nie da bo i nie ma o czym. Zapach to liniowy, od początku do końca taki sam, ale jeśli ktoś przepada za gardenią, będzie ją miał do upojenia. Na szczęście/nieszczęście krótko, bo ulatuje bez pożegnania po ok 1.5 godzinie.
Nie płakałam po niej. Bye, bye.

Na szczęście jest piękna, zielona butelka w szlachetnym stylu zwieńczona kwiatowym korkiem, więc przynajmniej z patrzenia na perfumy czerpie się miłe doznania.

Może sprawdzi się jako ubarwiacz innego zapachu, do zmieszania i eksperymentowania, albowiem samotna jest po prostu nuuuuudna.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Taylor Gardenia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Taylor Gardenia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gardenia marki Elizabeth Taylor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gardenia marki Elizabeth Taylor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Yves Rocher Moment de Bonheur Yves Rocher Naturelle Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Kenzo Flower by Kenzo Christian Dior Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Oriflame Vivacity Vivienne Westwood Naughty Alice Yves Rocher Naturelle Osmanthus Serge Lutens Fleurs d'Oranger Yves Rocher Rose Fraiche Elie Saab L'Eau Couture Yves Rocher Lilas Mauve Nina Ricci L'Air du Temps Givenchy Hot Couture Jimmy Choo Jimmy Choo Exotic (2016) Zara Zara Woman Star Jasmine & Candy Cafe Parfums Cafe Intenso Jennifer Lopez Glowing La Rive Amore di Fiore