Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Diamonds and Emeralds Elizabeth Taylor dla kobiet

Diamonds and Emeralds Elizabeth Taylor dla kobiet

tuberozowy
Diamonds and Emeralds Elizabeth Taylor dla kobiet Zdjęcia

Diamonds and Emeralds marki Elizabeth Taylor to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Diamonds and Emeralds został wydany w 1993 roku. Nutami głowy są morela, kwiat pomarańczy, gardenia, mandarynka, brzoskwinia, biała róża, hiacynt, szałwia i lilia wodna; nutami serca są magnolia, goździk (roślina), tuberoza, lilia, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, paczula, piżmo i wanilia.

Morela Kwiat pomarańczy Gardenia Mandarynka Brzoskwinia Biała róża Hiacynt Szałwia Lilia wodna

Magnolia Goździk (roślina) Tuberoza Lilia Jaśmin Konwalia Róża

Fasolka tonka Ambra Paczula Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Diamonds and Emeralds by Elizabeth Taylor.

Diamonds and Emeralds Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Zapoznałam się dobrze z tym zapachem, bo setkę miała moja mama i niestety obu nam ten zapach nie przypadł do gustu. Mimo, że lubujemy się w cięższych kompozycjach to tu wszystkiego jest jakby za dużo. Czuć wyjątkowo mocarną gardenię z tuberozą, które dla mojego nosa w tym wypadku były wyjątkowo agresywne.Te dwa składniki tam mocno się wybijały, że zagłuszały wszystkie inne. Wyraźnie czuć tu też nutkę retro i to też mi przeszkadzało. Zapach niby bogaty, a okropnie mnie zmęczył i zniechęcił. Co więcej kiedy moja mama próbowała się z nim oswoić otoczenie również na niego narzekało.

Izabela
Izabela

Myślę, że Elizabeth Taylor chciała w tych perfumach ukazać klejnoty wśród kwiatów.
W tym celu wybrała upajające białe kwiaty: gardenię (którą uważam, że kochała) i jaśmin.
Ociepliła je ambrą i wanilią.
Elizabeth Taylor wybrała najpiękniejsze kwiaty, które najlepiej oddają esencję kobiecości i zmysłowości.
Nazwa perfum "Diamenty i szmaragdy" mówi o najpiękniejszych i najcenniejszych kamieniach szlachetnych, które zostały pokazane przy użyciu najbogatszych i najbardziej esencjonalnych nut kwiatowych.
Owacje na stojąco za ten zapach, tylko dla prawdziwych gwiazd na wielką galę.

Tam
Tam

Wejście gwiazdy, nie celebrytki! Wyobrażam sobie, co działo się, gdy publicznie pojawiała się Liz Taylor w całym rozkwicie swej oszałamiającej urody, gdy przeciągnęła po tłumie wielbicieli olbrzymimi oczyskami...I tak też perfumy sygnowane jej imieniem mają swoją siłę rażenia.
Obawiałam się gardenii w składzie, bo potrafi mnie przerazić i przegonić precz(jak w perfumach Gardenia ET), ale tutaj, mimo sporej jej ilości nie mdli, może dlatego, że jest starannie zmiksowana z innymi białymi kwiatami oraz brzoskwinią i morelą, które skutecznie przyćmiły tę nielubianą przeze mnie nutę gardenii. Owoce są tłem, perfumy są przede wszystkim olbrzymim bukietem białych kwiatów wyzywająco pachnącym, można rzec porażająco, gdy ktoś zbyt długo potrzyma palec na atomizerze. Wówczas otoczenie może błagać o litość.
Podane z umiarem są bardzo ciekawą propozycją dla wielbicieli jednoznacznie kwietnych propozycji,perfum odważnych, bezkomromisowych, radosnych, ale zajmujących przestrzeń i uwagę, jak gwiazda - Liz Taylor.

Trwałość na skórze ok 6-7 godz, na odzieży kilka dni, projekcja duża.
Flakon, no cóż, mógłby być bardziej wyrafinowany, ale jest do przełknięcia, mam natomiast zastrzeżenia co do bardzo topornego atomizera, najtańszego z możliwych produkcji w Chińskiej Republice Ludowej.
Summa summarum jednak liczy sie zapach, a ten jest wart uwagi.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Taylor Diamonds and Emeralds, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Taylor Diamonds and Emeralds, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Diamonds and Emeralds marki Elizabeth Taylor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Diamonds and Emeralds marki Elizabeth Taylor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears Fantasy The Naughty Remix Yves Rocher Rose Oud Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Madonna Truth or Dare by Madonna Naked Agent Provocateur L'Agent Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies Yves Rocher So Elixir Yves Rocher Voile d'Ambre Yves Rocher Agrumes en Fleurs Montblanc Femme de Montblanc Lanvin Eclat d’Arpège Bvlgari Jasmin Noir Oriflame Mirage Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Torrente L`Or de Torrente Elizabeth Taylor Black Pearls Jeanne Arthes Arome Arthes Avon Rare Sapphires Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Christian Dior Hypnotic Poison