Marki » D E » orientalno - waniliowe « Grupy

Untold Luxe Elizabeth Arden dla kobiet

Untold Luxe Elizabeth Arden dla kobiet

Untold Luxe Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia Untold Luxe Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia

Untold Luxe marki Elizabeth Arden to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Untold Luxe został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są różowy pieprz i płatki róży; nutami serca są cynamon, biała czekolada, kwiat pomarańczy i jaśmin; nutami bazy są wanilia bourbon, drzewo sandałowe, benzoes i labdanum.

Różowy pieprz Płatki róży

Cynamon Biała czekolada Kwiat pomarańczy Jaśmin

Wanilia bourbon Drzewo sandałowe Benzoes Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Untold Luxe by Elizabeth Arden.

Untold Luxe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden Untold Luxe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden Untold Luxe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Untold Luxe marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Untold Luxe marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Comptoir Sud Pacifique Vanille Passion Eadward Fragrances Indulge Liz Claiborne Spark Il Profvmo Chocolat Montale Vanille Absolu Pilar & Lucy The Exact Friction of Stars Kenzo 5:40 PM in Madagascar Histoires de Parfums Tubereuse 1 Capricieuse Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 1: Noir SoOud Ouris Smell Bent Helen Carnate Hilde Soliani Vani Choc