Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Untold Eau Legere Elizabeth Arden dla kobiet

Untold Eau Legere Elizabeth Arden dla kobiet

Untold Eau Legere Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia Untold Eau Legere Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia

Untold Eau Legere marki Elizabeth Arden to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Untold Eau Legere został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Clement Gavarry. Nutami głowy są różowy pieprz, zielone jabłko, liść czarnej porzeczki i grejpfrut; nutami serca są frezja i różowa piwonia; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Różowy pieprz Zielone Jabłko Liść czarnej porzeczki Grejpfrut

Frezja Różowa piwonia

Paczula Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Untold Eau Legere by Elizabeth Arden.

Untold Eau Legere Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden Untold Eau Legere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden Untold Eau Legere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Untold Eau Legere marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Untold Eau Legere marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Blumarine Vintage Cacharel Promesse Eau Fraîche Escada Lily Chic Roberto Verino Mellow Estée Lauder Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent Montale Soleil de Capri Victoria`s Secret Very Sexy Now The Beauty of Brazil Gres Grain de Folie Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Fruit Sorbet Demeter Fragrance Apple Blossom Donna Karan DKNY Women Summer 2010 Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Baby